მოსამართლე     საქმის №:     თარიღი -დან   -მდე    პალატა:
თარიღი დარბაზი მოსამართლე საქმის არსი
15.11.2019 10:45:00
დარბაზი №7
ირაკლი ბონდარენკო (საბ. წევრი) დავით გიორგაშვილი, დიანა ფაჩულია, ვერა ხორავა, ვიტალი ხანინიანი
15.11.2019 10:55:00
დარბაზი №7
ირაკლი ბონდარენკო (საბ. წევრი) გიორგი ნასყიდაშვილი, გლდანი-ნაძალადევის სოციალური მომსახურების ცენტრი ., დავი
15.11.2019 11:00:00
დარბაზი №10
მზია ლომთათიძე გიორგი ხაჭვანი, მარიამ პაპოშვილი , სალომე ადეიშვილი
15.11.2019 11:00:00
დარბაზი №10
გერონტი კახეთელიძე ანა სიგუა , ვასილ ივანოვი, პაატა მეხრიშვილი
15.11.2019 11:00:00
დარბაზი №3
ბესიკ ბუგიანიშვილი დავით კაპანაძე, ეკატერინე აფხაიძე, ზურა ლაზუაშვილი, ილია ბაზერაშვილი
15.11.2019 11:00:00
დარბაზი №20
გენადი მაკარიძე გელა ივანიძე, ევგენია ხოხლოვა, იაროსლავა კრასილინკოვა, ლიკა ჭიკაძე
15.11.2019 11:00:00
დარბაზი №7
ირაკლი ბონდარენკო (საბ. წევრი) ვაჩიკ არუთინიანი, მიშა ოთარაშვილი, სედა დავითიანი, სვეტლანა დავთიან
15.11.2019 11:00:00
დარბაზი №19
ნინო ყანჩაველი ი/მ გიორგი მარკოსიანი, სსიპ შემოსავლების სამსახური
15.11.2019 11:30:00
დარბაზი №20
რევაზ ნადარაია (საბ. წევრი) გიორგი კანკავა, ვახტანგ ტოროტაძე, ნინო ბახტაძე, ობშჩესტვო ს ოგრანიჩენოი ოტვეტს
15.11.2019 12:00:00
დარბაზი №20
ლევან მიქაბერიძე ზვიად მგალობლიშვილი, თბილისის იურიდიული დახმარების ბიურო, ირმა ისაკაძე, ლიანა
15.11.2019 12:00:00
დარბაზი №8
მარიამ ცისკაძე დავითი გამხუაშვილი, ვლადიმერ კაპანაძე, ნესტან ლონდარიძე, საქართველოს სასჯელა
15.11.2019 12:00:00
დარბაზი №7
ირაკლი ბონდარენკო (საბ. წევრი) ბექარ ბაქრაძე, ეკატერინე ჯიშკარიანი, თამარ დავარაშვილი, თამარ ჯიშკარიანი
15.11.2019 12:00:00
დარბაზი №10
გერონტი კახეთელიძე თომა კოჭლამაზაშვილი, ლევან ვეფხვაძე , ქართლოს ვაშაკიძე
15.11.2019 12:00:00
დარბაზი №6
ვანო წიკლაური დავით ჩომახიძე, ლილი გალუსტაშვილი, მარიანა გერენავა, შოთა ბოჭორიშვილი
15.11.2019 12:00:00
დარბაზი №3
ბესიკ ბუგიანიშვილი გიორგი ჯავარაშვილი, ზურაბ აბუაშვილი, ჯაბა საღლიანი, ჯუმბერ ნაცვლიშვილი
15.11.2019 12:00:00
დარბაზი №10
მზია ლომთათიძე ირაკლი ბუიღლიშვილი, მედეა ცირამუა
15.11.2019 12:00:00
დარბაზი №
ნათია ბარბაქაძე ვასილ ჩარტია, თინათინ ჭურღულია
15.11.2019 12:00:00
დარბაზი №
მანუჩარ კაპანაძე ანა მეტრეველი, თამთა გახარია , მერაბ ჭარბაძე, ცეზარ ფუტკარაძე
15.11.2019 13:00:00
დარბაზი №14
თეა ძიმისტარაშვილი ზაალ სახელაშვილი, ირაკლი ჭაბუკაშვილი, მამუკა იაშვილი, საჯარო რეესტრის ეროვნულ
15.11.2019 13:00:00
დარბაზი №6
ვანო წიკლაური ზაზა ბუაჩიძე, თამარ ბუაჩიძე
15.11.2019 13:00:00
დარბაზი №10
გერონტი კახეთელიძე დავით ჩოლოიანი, ნათია ნოზაძე
15.11.2019 13:00:00
დარბაზი №10
მზია ლომთათიძე ბოლნისის რაიონული პროკურატურა, ზურაბი გოგებაშვილი
15.11.2019 13:00:00
დარბაზი №20
ამირან ძაბუნიძე თეიმურაზ ხონელია, მიხეილ საჯაია, საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარ
15.11.2019 13:00:00
დარბაზი №8
მარიამ ცისკაძე ბელა ბერაძე, გიორგი დოლიშვილი, იგორ ბუაჩიძე, მარინა ყირიმელი
15.11.2019 14:00:00
დარბაზი №20
ამირან ძაბუნიძე გიორგი ჯაფარიძე, თეონა თაყაიშვილი, პაატა სალია, პედრო ლუის პასტორ პეგერო
15.11.2019 14:00:00
დარბაზი №8
მარიამ ცისკაძე ზურაბ ბარბაქაძე, მეგი ჯღარკავა, მერაბ ახალაძე, მირანდა მაკარიძე
15.11.2019 14:00:00
დარბაზი №7
ირაკლი ბონდარენკო (საბ. წევრი) არჩილ გიორგაძე, გელა მიქაძე, გიორგი ცერცვაძე, გოჩა ოყრეშიძე
15.11.2019 14:00:00
დარბაზი №
მაია თეთრაული ბიქტორ ჯანელიძე, ლევანი ინატაშვილი, მამუკა კინწურაშვილი, მარიამ გოგორელიანი
15.11.2019 14:00:00
დარბაზი №10
გერონტი კახეთელიძე ალეკო ჯანგირაშვილი, ილია გიორგაძე, ლუკა გამყრელიძე
15.11.2019 14:00:00
დარბაზი №10
მზია ლომთათიძე დიმიტრი მჭედლიშვილი, სოფიო ჯაფარიძე , ცოტნე ცერცვაძე
15.11.2019 14:00:00
დარბაზი №14
თეა ძიმისტარაშვილი დავით ბაკარანძე, ზურაბ ჩიკვატია, ლევან ბაკარანძე, სსიპ დევნილთა, ეკომიგრანტთა
15.11.2019 14:30:00
დარბაზი №14
თეა ძიმისტარაშვილი გიორგი ბაირამ ოღლი, ლევან ბაირამოვი, შს. მუხრანის პოლიციის განყოფილება
15.11.2019 15:00:00
დარბაზი №14
თეა ძიმისტარაშვილი დავით ბაქრაძე, ირინა ქესანაშვილი, ნატალია ქესანაშვილი, სსიპ დევნილთა, ეკომიგრა
15.11.2019 15:00:00
დარბაზი №8
მარიამ ცისკაძე ბერდია რობაქიძე, გიორგი გოგიტიძე, მამუკა ნოზაძე, საქართველოს სასაზღვრო პოლიცი
15.11.2019 15:00:00
დარბაზი №
მარინა ხოლოაშვილი გიორგი ტუშური, ლალი ბიწოშვილი, მიხეილ ქირია
15.11.2019 15:00:00
დარბაზი №3
ბესიკ ბუგიანიშვილი ავთანდილ გორგაძე, ავთანდილ ტყებუჩავა, მარნეულის რაიონული პროკურატურა
15.11.2019 15:00:00
დარბაზი №6
ვანო წიკლაური დავით ლორია, ნინო ხელაია, ს.ს. ”თიბისი ბანკი”
15.11.2019 15:00:00
დარბაზი №
მაია თეთრაული გიორგი მუკბანიანი, სულხან კომახიძე, ფიზული მამედოვი
15.11.2019 15:00:00
დარბაზი №7
ირაკლი ბონდარენკო (საბ. წევრი) არჩილ გიორგაძე, გელა მიქაძე, გიორგი ცერცვაძე, გიორგი ჯანაშია
15.11.2019 15:30:00
დარბაზი №14
თეა ძიმისტარაშვილი საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, სსიპ შემოსავლების სამსახური, ფ/პ სოსო ბარათა
15.11.2019 15:40:00
დარბაზი №19
ნინო ყანჩაველი არჩილ კერესელიძე, მაგდა შეყელაძე, სს "სამედიცინო კორპორაცია ევექსი", სსიპ სოცია
15.11.2019 15:50:00
დარბაზი №19
ნინო ყანჩაველი მაგული კორძაია, მირიანე ჩარკვიანი, სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო, საჯა
15.11.2019 16:00:00
დარბაზი №3
ბესიკ ბუგიანიშვილი ანზორ გურული , გიორგი გვაჯაია, ლალი აფციაური, შოთა ძულიაშვილი
15.11.2019 16:00:00
დარბაზი №
მაია თეთრაული თეა გიორგაძე, ნანი სამუშია
15.11.2019 16:00:00
დარბაზი №
მარინა ხოლოაშვილი მერაბ ვალიშვილი, მინდია დავითაძე, სოფიო ჯაფარიძე
15.11.2019 16:00:00
დარბაზი №8
მარიამ ცისკაძე აღსრულების ეროვნული ბიურო, დავით წიწრიაშვილი, ელისო ონიანი, ლამზირა კვარაცხელ
15.11.2019 16:00:00
დარბაზი №20
ამირან ძაბუნიძე თამთა მოგელაძე, სანდრო რამინაშვილი, სოფიო გარდავა, სს პაშა ბანკი
15.11.2019 16:30:00
დარბაზი №
მაია თეთრაული გოგიტა გაბაიძე, ლაშა წურწუმია, ლევან ჟორჟოლაძე, მოჰსენ სალეჰ
15.11.2019 17:00:00
დარბაზი №8
მარიამ ცისკაძე თამარ თაქთაქიშვილი, საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო, ჯემალ გელაშვილი
15.11.2019 17:00:00
დარბაზი №
მაია თეთრაული ვასილ სამხარაძე, ზვიად ტაბატაძე, მირვანი ახობაძე, პაატა ხუციშვილი
18.11.2019 00:00:00
დარბაზი №
ნათია გუჯაბიძე ბეჟან ლაშხი, თამაზ ჩიტაია, სს საქართველოს ბანკი
18.11.2019 10:00:00
დარბაზი №14
ხატია არდაზიშვილი ზურაბ სიგუა, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო, სსიპ ვეტერანების საქმეთ
18.11.2019 10:00:00
დარბაზი №18
მერაბ ლომიძე ლევან სუხიშვილი, მაია ჯულაყიძე, მანანა ცხადაძე, შპს აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძი
18.11.2019 11:00:00
დარბაზი №
მარინა ხოლოაშვილი ანა კალანდაძე , თამარ გაჩეჩილაძე , თენგიზ ხაროიანი
18.11.2019 11:00:00
დარბაზი №6
ნათია გუჯაბიძე გიორგი ნასყიდაშვილი, ვახტანგ კაპანაძე, იაგო დეკანოზიშვილი, შპს ,,კრონშტატი" (დირ
18.11.2019 11:00:00
დარბაზი №14
ხატია არდაზიშვილი ანზორ ტაბატაძე, გიორგი რამიშვილი, დალი ფერაძე, ეკატერინე ქულიჩიშვილი
18.11.2019 11:55:00
დარბაზი №13
ხათუნა არევაძე გელა ხაჩიძე, გიორგი ხაჩიძე, ნინო ფხაკაძე, სს საქართველოს რკინიგზა
18.11.2019 11:55:00
დარბაზი №18
მერაბ ლომიძე ალექსანდრე ციცვიძე, თეონა ჩუბინიძე, თორნიკე ართქმელაძე, ია ჯაფარიძე
18.11.2019 11:55:00
დარბაზი №18
მერაბ ლომიძე ალექსანდრე ციცვიძე, თეონა ჩუბინიძე, თორნიკე ართქმელაძე, ია ჯაფარიძე
18.11.2019 12:00:00
დარბაზი №
მარინა ხოლოაშვილი ანა კალანდაძე , გიორგი ოქროშიაშვილი , ვაქილ აშრალოვი
18.11.2019 12:00:00
დარბაზი №15
ვეფხია ლომიძე გიორგი ლომიძე, ირაკლი ბარძიმაძე, ნანა გუგუტიშვილი
18.11.2019 12:00:00
დარბაზი №6
ნათია გუჯაბიძე ზაზა ბოხუა, სს თელასი, შპს გარდენია შევარდნაძე
18.11.2019 12:00:00
დარბაზი №13
ხათუნა არევაძე გიორგი ქავთარაძე, ილია თათარაშვილი, ლევან კაკაშვილი, ლუბა ხუციშვილი
18.11.2019 12:00:00
დარბაზი №18
მერაბ ლომიძე ალექსანდრე ვეფხვაძე, ანნა ქართველიშვილი , ბექა შარაშიძე , ბექა ბაციკაძე
18.11.2019 12:00:00
დარბაზი №14
ხატია არდაზიშვილი ანა გორდეზიანი, დავით მუმლაძე, დათო კესარელი, ოთარ ქაშაკაშვილი
18.11.2019 12:50:00
დარბაზი №1
ნანა ჭიჭილეიშვილი ილია ფრიდონაშვილი, საქართვლოს თავდაცვის სამინისტრო
18.11.2019 13:00:00
დარბაზი №1
ნანა ჭიჭილეიშვილი ვლადიმერ გამრეკელაშვილი, სალაჰელდინ ჰამედ ნოურელდინ მოუსსა, საქართველოს შინა
18.11.2019 13:00:00
დარბაზი №3
ვახტანგ მრელაშვილი ანა მეტრეველი , გრიგოლ ჩოფლიანი, ხაჩიკ ვართანიან
18.11.2019 13:00:00
დარბაზი №
მარინა ხოლოაშვილი ელიზა პავლიაშვილი , იოსებ გიუნაშვილი, ლაშა ამირანაშვილი , ომარ დალაბანდიშვილი
18.11.2019 13:00:00
დარბაზი №15
ვეფხია ლომიძე თენგიზ ჭითაშვილი, კახაბერ ვიბლიანი, ნამაზი ველი ოღლი
18.11.2019 13:00:00
დარბაზი №6
ნათია გუჯაბიძე მარიამ დათაშვილი, შპს "მთის კურორტების განვითარების კომპანია " , შპს "საქართველო
18.11.2019 13:00:00
დარბაზი №14
ხატია არდაზიშვილი კახაბერ ნარიაშვილი, სსიპ სოციალური მომსახურების სააგენტო, შპს დავით დავარაშვ
18.11.2019 13:30:00
დარბაზი №1
ნანა ჭიჭილეიშვილი გვანცა ლომაია, მოჰამედ აბდოულვაჰაბ აბდილაჰი, რუსუდან მჭედლიშვილი, შსს მიგრაცი
18.11.2019 14:00:00
დარბაზი №1
ნანა ჭიჭილეიშვილი ამინ ზიაეინეჟდად, გიორგი შერმადინი, შსს მიგრაციის დეპარტამენტი
18.11.2019 14:00:00
დარბაზი №3
ვახტანგ მრელაშვილი ანი ხახანაშვილი, გურამ გურამიშვილი, ირაკლი მინაშვილი , ლავრენტი სუხიშვილი
18.11.2019 14:00:00
დარბაზი №8
მარიამ ცისკაძე ლიზი ბუგიანიშვილი, ლუიზა კუსრაევი, მურმან აბრამიშვილი, საქართველოს იუსტიციის
18.11.2019 14:00:00
დარბაზი №18
გოგიტა თოთოსაშვილი სს ,,საქართველოს საფონდო ბირჟა", აკაკი ჩარგეიშვილი, გიორგი ლოლაძე, დავით კაკაბა
18.11.2019 14:30:00
დარბაზი №20
ლევან მიქაბერიძე ირაკლი გოლიაძე, სს საქართველოს რკინიგზა, სულხან ფალავანდიშვილი, სულხან ფალავა
18.11.2019 14:30:00
დარბაზი №1
ნანა ჭიჭილეიშვილი თეა ყაულაშვილი, იანგამა მერვეილ ნიასი, შსს მიგრაციის დეპარტამენტი ლტოლვილთა ს
18.11.2019 15:00:00
დარბაზი №1
ნანა ჭიჭილეიშვილი გიორგი შერმადინი, ვიკრამჯიტ სინგჰ, სოფია ჯოლოხავა, შსს მიგრაციის დეპარტამენტი
18.11.2019 15:00:00
დარბაზი №6
ნათია გუჯაბიძე თენგიზ ქუთელია, ნანა მონიავა, ნანი ფრიდონაშვილი, ოლღა გიორგაძე
18.11.2019 15:30:00
დარბაზი №1
ნანა ჭიჭილეიშვილი გიორგი შერმადინი, შსს მიგრაციის დეპარტამენტი, ჰარჯინდერ სინგ
18.11.2019 15:30:00
დარბაზი №2
მერაბ ჯორბენაძე ვახტანგ კვიჟინაძე, ზვიად თადუმაძე, ირაკლი მირცხულავა
18.11.2019 16:00:00
დარბაზი №1
ნანა ჭიჭილეიშვილი აზამატ კილდიგუშევ, ზურაბ რამიშვილი, შსს მიგრაციის დეპარტამენტი
18.11.2019 16:00:00
დარბაზი №6
ნათია გუჯაბიძე გალაქტიონ ბიწაძე, თამაზ ლობჟანიძე, თამარ მეტრეველი, მარიამ წილოსანი
18.11.2019 17:00:00
დარბაზი №6
ნათია გუჯაბიძე ბესარიონ ირემაშვილი, გელა სირაძე, დავით მეტრეველი, ელისო დევაძე
18.11.2019 17:00:00
დარბაზი №3
ვახტანგ მრელაშვილი დავით თოფჩიშვილი, დავით მუხიაშვილი, ელისო ფერაძე, თამარ ოსიყმაშვილი
18.11.2019 17:00:00
დარბაზი №15
ვეფხია ლომიძე ბესარიონ სუხიშვილი, გიორგი ბიძიშვილი, დავით მესტვირიშვილი
19.11.2019 10:00:00
დარბაზი №7
მაია სულხანიშვილი ეკატერინე მოსიანი, ვანიკ მოსიანი, ზაქარია შიოშვილი, მელსიკ მოსიანი
© 2013, თბილისის სააპელაციო სასამართლო
ქ. თბილისი, გრ. რობაქიძის გამზ. 7ა, 0159
სატელეფონო ცენტრი: (+995 32) 251 85 21

საიტის ძველი ვერსია