მოსამართლე     საქმის №:     თარიღი -დან   -მდე    პალატა:
საქმის № თარიღი დარბაზი საქმის არსი
330310116001281737 22.01.2019 10:30:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
ბადრი ჭიღლაძე, გიორგი კიკნაძე, ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის მერია, ქალაქ თბილის
330210017002100720 22.01.2019 10:30:00
დარბაზი №21
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
,,გეოგრაფიკი'' გის & დზ საკონსულტაციო ცენტრი , ნოდარ აშკარელაშვილი, ნოდარ ფეიქრიშ
180210017001802122 22.01.2019 11:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: ლევან გვარამია
დარეჯან თათარაშვილი, ზაზა ცოცხალაშვილი, თამარი თათარაშვილი, თორნიკე ქაშიაშვი
330210116001276002 22.01.2019 11:00:00
დარბაზი №20
მოსამართლე: ვანო წიკლაური
შპს გარდაბნის თბოსადგური, შპს ივერია მოტორსი, ჯაბა ფუტკარაძე
330310116001398248 22.01.2019 11:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: მანანა ჩოხელი
მიწის ნაკვეთებზე საკუთრების უფლების აღიარების კომისია, მუხრან ღურწკაია, ოთარ
190210014468658 22.01.2019 11:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: ხათუნა არევაძე
ანზორ იზორია, დავით კენჭაძე, თამაზ გურაშვილი, მალხაზ ბოხუა
190210014468658 22.01.2019 11:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: ხათუნა არევაძე
ანზორ იზორია, დავით კენჭაძე, თამაზ გურაშვილი, მალხაზ ბოხუა
330210015712847 22.01.2019 11:00:00
დარბაზი №21
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
გიორგი ნასყიდაშვილი, ვლადიმერ სოხაძე, თამთა ბიწაძე, ირმა აქუბარდია
330210015001134671 22.01.2019 11:00:00
დარბაზი №18
მოსამართლე: თამარ ზამბახიძე
გიორგი ცერცვაძე, ლევან გოგიჩაიშვილი, შპს ინტერნეშენალ კონსტრაქშენ ჰოლდინგი, შ
330100117002201207 22.01.2019 11:00:00
დარბაზი №15
მოსამართლე: ნინო სანდოძე
არჩილ შაბაშვილი, ვახტანგ ცალუღელაშვილი , მალხაზ სალაყაია, მამუკა ლომიძე
120310118002470613 22.01.2019 11:00:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
ლევან მურღულია, სსიპ სოციალური მომსახურების სააგენტო, შპს ჯეო ჰოსპიტალს
190100118002553715 22.01.2019 11:00:00
დარბაზი №16
მოსამართლე: გერონტი კახათელიძე
ანა ადეიშვილი, გურამ ვახანია
150311218002773377 22.01.2019 11:30:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: ილონა თოდუა
სსიპ შემოსავლების სამსახური, ხორენ გოგორიან
330210016001631238 22.01.2019 11:50:00
დარბაზი №21
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
ედგარ ვართანიანი, ედუარდ ვართანიანი, ელმარ მამედოვი, ზურაბ გომშიაშვილი
330210115001200615 22.01.2019 11:55:00
დარბაზი №21
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
გია უჩანეიშვილი, გიგი შაშიაშვილი, ედვარდ აღდგომელაშვილი, ეკა შარაშიძე
330310016001301057 22.01.2019 12:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: მანანა ჩოხელი
თვითნებურად დაკავებულ მიწაზე საკუთრების უფლების აღიარების კომისია, იამზე მარ
330210116001210430 22.01.2019 12:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: ლევან გვარამია
ბმა" ანტონ კათალიკოსის 34", გულნარა ილაშვილი, ვალერიან გაბოძე, ვიქტორია კიკნაძე
330210017001837041 22.01.2019 12:00:00
დარბაზი №18
მოსამართლე: თამარ ზამბახიძე
საქართველოს თავდაცვის სამინისტრო, შპს PRESSCO, შპს „PRESSCO“-ს წარმომადგენელი გიორგი სი
330310017001772424 22.01.2019 12:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მარიამ ცისკაძე
ასლან შარაშიძე, საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, სსიპ შემოსავლების სამსახური
330100117002030192 22.01.2019 12:00:00
დარბაზი №15
მოსამართლე: ნინო სანდოძე
ანა სიგუა , გიორგი ასათიანი, დავით გირგვლიანი, ვახტანგ კვიჟინაძე
210210017001978070 22.01.2019 12:00:00
დარბაზი №21
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
ზურაბ ცანდიევი, სს ,,სადაზღვევო კომპანია ჯიპიაი ჰოლდინგი", ჯაბა ავალიშვილი
330100118002425888 22.01.2019 12:00:00
დარბაზი №16
მოსამართლე: გერონტი კახათელიძე
თეიმურაზ მაგრაქველიძე , მეხტი ბაბაევი, ნუგზარ ჭიტაძე
330210018002371023 22.01.2019 12:00:00
დარბაზი №20
მოსამართლე: ვანო წიკლაური
ინგა მიქაცაძე, ლალი ცაგარელი, ლეილა მედულაშვილი, მაია გიორგიშვილი
330310017001939556 22.01.2019 12:45:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
ააიპ სამოქალაქო კულტურის საერთაშორისო ცენტრი, ვლადიმერ სანიკიძე, საქართველოს
330210117001985205 22.01.2019 13:00:00
დარბაზი №20
მოსამართლე: ვანო წიკლაური
გიორგი თითბერიძე, საქართველოს შსს ქ.თბილისის პოლიციის დეპარტამენტი, შპს მათემ
330310117001891981 22.01.2019 13:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: მანანა ჩოხელი
ზედამხედველობის საქალაქო სამსახური, თბილისის მუნიციპალიტეტის მერიის მუნიცი
330100116001363506 22.01.2019 13:00:00
დარბაზი №15
მოსამართლე: ნინო სანდოძე
გიორგი ტურაზაშვილი, გოდერძი არქანია, ვანო ოქროპირიძე, ვასილ საგანელიძე
200210016001437005 22.01.2019 13:00:00
დარბაზი №21
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
გიორგი მესხიშვილი, გიორგი ნადირაძე, დარიკო მამულაშვილი, ვაჟა გაგნაშვილი
330310015001040031 22.01.2019 13:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მარიამ ცისკაძე
ფინანსთა სამინისტრო, შემოსავლების სამსახური, ჯიმშერი ჩაჩუა
190100115794200 22.01.2019 13:00:00
დარბაზი №16
მოსამართლე: გერონტი კახათელიძე
გიორგი ფოფხაძე, ლიკა ფანცულაია, მურად მნათობიშვილი, რომანოზ აკობია
330310016001612608 22.01.2019 13:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: ილონა თოდუა
გიორგი ნოდია, საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების სამინისტრო, სო
160210017001988042 22.01.2019 13:30:00
დარბაზი №17
მოსამართლე: ხათუნა არევაძე
მარიამ დალაქიშვილი, სოფია ოქრიაშვილი
330210017001951624 22.01.2019 14:00:00
დარბაზი №18
მოსამართლე: თამარ ზამბახიძე
ანა თაბაგარი, ანა თაბაგარის წარმომადგენელი თამარ მაისურაძე , დავით არაბული, სს
330310017002016017 22.01.2019 14:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: მანანა ჩოხელი
სოფიო ჯღარკავა, სსიპ განათლების საერთაშორისო ცენტრი, სსიპ განათლების საერთაშ
330310017002115887 22.01.2019 14:00:00
დარბაზი №1
მოსამართლე: მარიამ ცისკაძე
შემოსავლების სამსახური, მიშა ოთარაშვილი, პარვიზ მარკიდი, საქართველოს ფინანსთ
210210014681166 22.01.2019 14:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: ლევან გვარამია
ანა სამხთუაშვილი, დავით აზარიაშვილი, ლაზარე სამხთუაშვილი, ნინო მამულაშვილი
330100115793193 22.01.2019 14:00:00
დარბაზი №15
მოსამართლე: ნინო სანდოძე
ვასილ მიქაძე, ლაშა ხარშილაძე
330100118002436314 22.01.2019 14:00:00
დარბაზი №16
მოსამართლე: გერონტი კახათელიძე
ლაშა ახალაია, მალხაზ ველიჯანაშვილი, ნათია გურული
170100118002608043 22.01.2019 15:00:00
დარბაზი №16
მოსამართლე: გერონტი კახათელიძე
ელზა ლუქუნიძე, ზურაბ დალაქისვილი, მარნეულის რაიონული პროკურატურა, ტარიელ ცალქ
330100118002282415 22.01.2019 15:00:00
დარბაზი №15
მოსამართლე: ნინო სანდოძე
გიორგი ავალიანი, დავით ჩიხრაძე, ხატია ყანდიაშვილი
330310015001094351 22.01.2019 15:00:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
ბესიკ ღვინჯილია, თამარ ლაბარტყავა, ირმა ლუკავა, ნატალია ჩიტიაშვილი
330210115001157744 22.01.2019 15:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: ლევან გვარამია
ბესიკ სეხნიაიძე, გურანდა ახობაძე, ზურაბ ნიქაბაძე, თამარ მაჭავარიანი
330210116001431790 22.01.2019 15:00:00
დარბაზი №18
მოსამართლე: თამარ ზამბახიძე
რამაზ შენგელია, რამაზ შენგელია, რამაზ შენგელია, შპს კონუსი
330210116001404256 22.01.2019 15:00:00
დარბაზი №20
მოსამართლე: ვანო წიკლაური
თენგიზ ჭანტურია, იუზა რობაქიძე, ლაშა კახიძე, ლაშა კახიძე
330310016001405031 22.01.2019 15:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: მანანა ჩოხელი
ეკატერინე იობაძე, სს ლილო 1, სსიპ შემოსავლების სამსახური
330310017002023410 22.01.2019 15:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მარიამ ცისკაძე
გოდერძი ხარაზიშვილი, გრიგორ აკოპიანი, ფინანსთა სამინისტროსთან არსებული დავებ
330210117002056046 22.01.2019 15:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: ხათუნა არევაძე
გელა ტყეშელაშვილი, გივი ცინცაძე, ზაზა ბაგათელია, მაკა რუსიძე
330210117002040048 22.01.2019 16:00:00
დარბაზი №21
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
ერეკლე მაისურაძე, თეიმურაზ ჩხაიძე, საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს სახაზინო
330310016001270388 22.01.2019 16:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: მანანა ჩოხელი
თემურ სახოკია, ნატალია გველესიანი, საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს სსიპ შემ
330210017002122546 22.01.2019 16:00:00
დარბაზი №18
მოსამართლე: თამარ ზამბახიძე
გიორგი ოქრუაშვილი, მაკა ბერაია, მაკა ბერაიას წარმომადგენელი ფრიდონ სიხუაშვილ
140310117002143033 22.01.2019 16:00:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
მიხეილ ბეგიაშვილი, ნათელა ფსუტური, ნანა ბეგიაშვილი, სსიპ შემოსავლების სამსახ
010141318700060634 22.01.2019 16:00:00
დარბაზი №15
მოსამართლე: ნინო სანდოძე
შალვა აბულაძე
120310018002485906 22.01.2019 16:00:00
დარბაზი №1
მოსამართლე: მარიამ ცისკაძე
ალექსანდრე პაპაშვილი, ბესარიონ ჩინჩალაძე, ბორჯომის მუნიციპალიტეტის მერია, სა
330310018002366938 22.01.2019 16:00:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
გიორგი ჭალიძე, მანანა ჩუბინიძე, ნიკა მაზანაშვილი, საქართველოს სასჯელაღსრულებ
330210118002440130 22.01.2019 16:00:00
დარბაზი №17
მოსამართლე: ლევან გვარამია
ანა გორდეზიანი, დავით მუმლაძე, მაკა კილაძე, პავლე გურგენიძე
140310017002013183 22.01.2019 16:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: ილონა თოდუა
ალექსანდრე მთვარელიძე, ალექსი ვეშაპური, ამირან შავშიშვილი, გელა ხუციშვილი
330100118002476068 22.01.2019 16:00:00
დარბაზი №16
მოსამართლე: გერონტი კახათელიძე
დავით სუჯაშვილი, ნინო ბერიშვილი , სალომე ადეიშვილი
330210114656864 22.01.2019 16:30:00
დარბაზი №20
მოსამართლე: ვანო წიკლაური
აზა ტყავაძე, გელა ჭელიძე, გიორგი გორდელაძე, ზაზა ბუაჩიძე
330310016001399242 22.01.2019 17:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: მანანა ჩოხელი
გიორგი კიკნაძე, გიორგი ნასყიდაშვილი, თბილისის მერიის ზედამხედველობის სამსახ
330310017002119449 22.01.2019 17:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მარიამ ცისკაძე
გიორგი შავერდაშვილი, სსიპ განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნული ცენტრი
330210017001804236 22.01.2019 17:00:00
დარბაზი №21
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
ედუარდ კაცელაშვილი, სსიპ სოციალური მომსახურების სააგენტოს დიდუბე-ჩუღურეთი სო
330310018002611140 22.01.2019 17:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: ილონა თოდუა
ანა გაბუნია, მარი ციცქიშვილი, სალომე საცერაძე, სიმონ ტაკაშვილი
010141318700071330 22.01.2019 17:00:00
დარბაზი №15
მოსამართლე: ნინო სანდოძე
მერაბ რატიშვილი
160311218002244507 22.01.2019 17:00:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
ვუგარ ზეინალოვი, სამირა ბინატოვა, შემოსავლების სამსახური
150210018002428422 23.01.2019 10:00:00
დარბაზი №17
მოსამართლე: გელა ქირია
ასტხიკ მანასიან, შპს ,,ვიონი საქართველო"
120210118002489329 23.01.2019 10:00:00
დარბაზი №18
მოსამართლე: ქეთევან მესხიშვილი
ეკატერინა აბაშიძე, მზევინარი რიჟამაძე, მთვარისა ბერიძე, ნუნუ რიჟამაძე
330210116001291406 23.01.2019 10:00:00
დარბაზი №21
მოსამართლე: ნატალია ნაზღაიძე
ზვიად გადელია, ლაშა გორგილაძე, სს დაზღვევის საერთაშორისო კომპანია ირაო, შპს კო
330210014541156 23.01.2019 10:00:00
დარბაზი №17
მოსამართლე: გელა ქირია
ააიპ საქართველოს ფიზკულტურულ სპორტული კლუბი დინამო, გიორგი მაღალაშვილი, გიორ
330310015001031085 23.01.2019 10:30:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: თეა ძიმისტარაშვილი
გალინა წერედიანი , თბილისის სააღსრულებო ბიურო, კერძო აღმასრულებელი დავით მაჭა
330210016001429476 23.01.2019 10:30:00
დარბაზი №7
მოსამართლე: თეა სოხაშვილი-ნიკოლაიშვილი
ააიპ ქ თბილისის 144 საბავშვო ბაგა ბაღი, მაგდა ჯიმშელეიშვილი, მაია მახაჭაშვილი
330310016001241837 23.01.2019 11:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: გიორგი ტყავაძე
გიორგი ცხაკაია, გურამ ლატარია, ელგუჯა ცხაკაია, თბილისის არქიტექტურის სამსახურ
330210015790436 23.01.2019 11:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: დიანა ბერეკაშვილი
ააიპ ახალგაზრდა ადვოკატები, არჩილ კაიკაციშვილი, ზურაბ ჯაფარიძე
330210015750522 23.01.2019 11:00:00
დარბაზი №18
მოსამართლე: ქეთევან მესხიშვილი
დავით ლანჩავა, სს სადაზღვევო კომპანია ალდაგი ბისიაი, შპს აშტრომ ინტერნეშენალი
330210016001653587 23.01.2019 11:00:00
დარბაზი №7
მოსამართლე: თეა სოხაშვილი-ნიკოლაიშვილი
ინგა ჩარგაზია, მუხრან ღურწკაია, ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის მერია
330210016001602068 23.01.2019 11:00:00
დარბაზი №17
მოსამართლე: გელა ქირია
დავით გუნიავა, ეკატერინე გუნდიშვილი, თამაზ ჭანტურია, მარინე მაზანაშვილი
330310017002000954 23.01.2019 11:00:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: თეა ძიმისტარაშვილი
მადონა ადეიშვილი, სალიმ ონდერ, საქართველოს ოკუპირებული ტერიტორიიდან იძულები
160310018002451730 23.01.2019 11:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: შოთა გეწაძე
აიდა აკოფიანი, მზია თომაშვილი, ნაბი ასკაროვი, ნადეჟდა ასკაროვა
330310017002133911 23.01.2019 11:00:00
დარბაზი №1
მოსამართლე: ნინო ქადაგიძე
გალინა კორძაძე, გვილიფხ გულედიანი, გულსუნდა ჩინჩალაძე, დავით მესხია
330100118002468977 23.01.2019 11:00:00
დარბაზი №16
მოსამართლე: გერონტი კახათელიძე
გილერ ენდელაძე , ელგუჯა დუდაევი , ირაკლი ქარდავა
200100118002339208 23.01.2019 11:00:00
დარბაზი №5
მოსამართლე: მაია თეთრაული
გია ფარადაშვილი, დავით გველესიანი, ლეილა გარსევანიშვილი, ნაიბ ნაბიევი
330100117001936405 23.01.2019 11:30:00
დარბაზი №2
მოსამართლე: მანუჩარ კაპანაძე
ვახტანგი ქავთარაძე, თამარ ზაქუტაშვილი , თემურ წიკლაური, საბა მოდებაძე
190210013239028 23.01.2019 11:45:00
დარბაზი №21
მოსამართლე: ნატალია ნაზღაიძე
ალბერტ გრეიანი, ალექსანდრე ბრეგვაძე, ალექსანდრე ქვრივიშვილი, ალიკა უთალიშვილ
330310015001069379 23.01.2019 12:00:00
დარბაზი №1
მოსამართლე: ნინო ქადაგიძე
არჩილ ბაბუნიძე, თამარ ჭოხონელიძე, თეიმურაზ ორკოდაშვილი, ილია დალაქიშვილი
330210016001450367 23.01.2019 12:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: ანა გოგიშვილი
ბიძინა ხიზანიშვილი, ირაკლი აბშილავა, კახა შარაბიძე , მედეა ჯაფარიძე
330310016001513112 23.01.2019 12:00:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: თეა ძიმისტარაშვილი
გიორგი კვირიკაშვილი, ირინე ხანდრა, ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის მერია, ქალაქ თბ
330310017001801645 23.01.2019 12:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: შოთა გეწაძე
გიორგი ქსოვრელიშვილი, ი მ ნინო ყავრელიშვილი, ფინანსთა სამინისტრო, შემოსავლები
330310016001479137 23.01.2019 12:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: ილონა თოდუა
თემურ მამასახლისი, საბირ ახმედოვი, ფინანსთა სამინისტროს დავების განხილვის სა
330210018002314876 23.01.2019 12:00:00
დარბაზი №17
მოსამართლე: გელა ქირია
ვაკე-საბურთალოს სოციალური მომსახურების ცენტრის იურისტი რუსუდან კაკოიშვილი ,
330310117002194399 23.01.2019 12:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: გიორგი ტყავაძე
ისმაილ საბრი ისმაილ ავდელფატტაჰი, ლევან ქოროღლიშვილი, სსიპ სახელმწიფო სერვი
© 2013, თბილისის სააპელაციო სასამართლო
ქ. თბილისი, გრ. რობაქიძის გამზ. 7ა, 0159
სატელეფონო ცენტრი: (+995 32) 251 85 21

საიტის ძველი ვერსია