მოსამართლე     საქმის №:     თარიღი -დან   -მდე    პალატა:
საქმის № თარიღი დარბაზი საქმის არსი
330100118002708378 25.03.2019 11:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მურმან ისაევი
ავთანდილ ტყებუჩავა , მარიამ ნიკოლაშვილი , პაატა ცხომარია
330100118002355512 25.03.2019 11:00:00
დარბაზი №16
მოსამართლე: გერონტი კახათელიძე
დავით გუმბერიძე , ვახტანგ ქანაშვილი , ლევანი რაზმაძე
330100118002747666 25.03.2019 11:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მარინა ხოლოაშვილი
ზაზა დოლბაძე , ლევან ვეფხვაძე , შოთა ქირია
150310518002551123 25.03.2019 11:00:00
დარბაზი №1
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
თინათინ დიაკონაშვილი, ლალა იგიტიან, ნინოწმინდის მუნიციპალიტეტის მერია, ნოდარ
120100118002342653 25.03.2019 12:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მარინა ხოლოაშვილი
გიორგი აღლემაშვილი, ია მელიქიძე, ლევან ზურებიანი, მაია დარბაიძე
330310117002133753 25.03.2019 12:00:00
დარბაზი №1
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
რამინ გვარიშვილი, სსიპ აღსრულების ეროვნული ბიურო, შპს ემბი გრუპი, შპს პიერ ბათუ
010100218700053476 25.03.2019 12:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მურმან ისაევი
ორუჯ ოსმანოვი, რუსტამ ოვჩიევი
330100118002347944 25.03.2019 12:00:00
დარბაზი №15
მოსამართლე: ვეფხია ლომიძე
ეკა ჭაავა , თამაზ ქურდაძე, კაზმერ ცხადაძე
330100116001432121 25.03.2019 13:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მარინა ხოლოაშვილი
ბეგლარ კუკუშაძე, გიორგი მამულაიძე, ილია მოწონელიძე, ლევან ბადაგაძე
330310010024031 25.03.2019 14:00:00
დარბაზი №1
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
საქართველოს შრომის, ჯანმრთელობის და სოციალური დაცვის სამინისტრო, ტარიელ ლომი
010141318700067437 25.03.2019 14:00:00
დარბაზი №15
მოსამართლე: ვეფხია ლომიძე
გუდუ მარგიანი
330100117002156114 25.03.2019 15:00:00
დარბაზი №15
მოსამართლე: ვეფხია ლომიძე
ბესარიონ სუხიშვილი, გიორგი ბიძიშვილი, დავით მესტვირიშვილი
330100118002563322 25.03.2019 15:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მარინა ხოლოაშვილი
ვახტანგ მაჭავარიანი, ნუგზარ ჭიტაძე, შიო კობიძე
330310018002420586 25.03.2019 15:00:00
დარბაზი №1
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
სსიპ სოციალური მომსახურების სააგენტო, ნანა ხარბედია, ნინო ხეცაძე
330100116001655012 25.03.2019 16:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მარინა ხოლოაშვილი
ბორენა ქარჩავა, კარლო სიჭინავა, ლევან ჟორჟოლაძე
330100117002184835 25.03.2019 16:00:00
დარბაზი №5
მოსამართლე: გოჩა ჯეირანაშვილი
ვახტანგ ცალუღელაშვილი , ირაკლი პაპიძე, ლევან კბილიანიშვილი, ნიკოლოზ წეროძე
330100117001855797 25.03.2019 17:00:00
დარბაზი №5
მოსამართლე: გოჩა ჯეირანაშვილი
გიორგი ჭანტურიძე, იალჩინ ილდირიმი, ნინო შიუკაშვილი
330210115001071928 26.03.2019 10:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
ალექსანდრე კუხიანიძე, ალექსანდრე კუხიანიძე, არტურ ოვესიანი, დავით ჩიხლაძე
140310018002295499 26.03.2019 10:00:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: ილონა თოდუა
დარეჯან ტერუნაშვილი, თამარ გურგენიძე, ირაკლი ქვაჭრელაშვილი, საჯარო რეესტრის ე
330210018002327809 26.03.2019 11:00:00
დარბაზი №21
მოსამართლე: თამარ ზამბახიძე
გიორგი ცერცვაძე, გიორგი ცერცვაძის წარმომადგენელი ფიქრია მახარაძე, ლია ბობოხი
330310017002143312 26.03.2019 11:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მანანა ჩოხელი
ბადრი ბუთხუზი, დავით ლობჟანიძე, იამზე მარიამიძე, ლევანი გოგიშვილი
330210117002071637 26.03.2019 11:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
გიორგი ჩაგულიდისი, ელეონორა ჩაგულიდისი, თეა კვიატკოვსკი, ინგა დეკიანოვა
330210016001572580 26.03.2019 11:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: ამირან ძაბუნიძე
მარიკა თოლორდავა, შპს ჰერმესი
330310018002557748 26.03.2019 11:00:00
დარბაზი №1
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
თეონა ონიანი, საქართველოს იუსტიციის სამინისტრო-სახელმწიფო სერვისების განვით
190100118002258673 26.03.2019 11:00:00
დარბაზი №16
მოსამართლე: გერონტი კახათელიძე
ანი ხუბეჯაშვილი, ვალერიანი კუჭუაშვილი
330310017001801750 26.03.2019 11:50:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: ილონა თოდუა
ზურაბ ხუჯაძე, თბილისის სააღსრულებო ბიურო, ნოდარ დეისაძე, შპს არქმშენ ჯგუფი &
330100118002386352 26.03.2019 12:00:00
დარბაზი №15
მოსამართლე: ნინო სანდოძე
დავით უმანკოშვილი, თეა გიორგაძე , ლევან მარტიაშვილი , სავა ჩაგულოვი
330310015001066943 26.03.2019 12:00:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: ილონა თოდუა
გიორგი ძამუკაშვილი, ლევან ჯანიაშვილი, პაატა კვირიკაშვილი, საქართველოს საპატრ
140310017001860073 26.03.2019 12:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მანანა ჩოხელი
გორის მუნიციპალიტეტის გამგეობა, ზაზა ბიბილაშვილი, თინა გორჯოლაძე, მაია ბიბილა
330210017001927901 26.03.2019 12:00:00
დარბაზი №21
მოსამართლე: თამარ ზამბახიძე
ალექსანდრა ბიბილეიშვილი, აპოლონ პაჭკორია, გიორგი შველიძე, თეიმურაზ ხარებავა
330210017002055001 26.03.2019 12:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
ინგა შარაშენიძე, ნათია ილურიძე-ციცაგი, რაფაელ კირაკოსიანი
120310017002204502 26.03.2019 12:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: მარიამ ცისკაძე
გიორგი ჭიტაძე, გოგუცა ხაზარაძე, ზურაბ ბოლქვაძე, ივანე ათუნაშვილი
330210017001984450 26.03.2019 12:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: ამირან ძაბუნიძე
დავით ბარათაშვილი, დავით კალოევ დოლბაძე, საქ განათლებისა და მეცნიერების სამინ
330310017001881808 26.03.2019 12:30:00
დარბაზი №1
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
გიორგი ყავლაშვილი, დავით ობგაიძე, ლევან ნანობაშვილი, მირიან ბიჭიკაშვილი
140310017001931328 26.03.2019 13:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მანანა ჩოხელი
გურამ გზირიშვილი, იოსებ მიგრიაურლი, საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო, საჯარ
160310017001964874 26.03.2019 13:00:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: ილონა თოდუა
თამარ ზურაბაშვილი, საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო, სს ,,აგროტექსერვისი", სსი
330210016001642721 26.03.2019 13:00:00
დარბაზი №21
მოსამართლე: თამარ ზამბახიძე
გოჩა ფიფია, რამინ ქარდავა, რამინ ქარდავას წარმომადგენელი გიორგი როსტომაშვილი,
330210016001286300 26.03.2019 13:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
კობა კაკულია, მუმუკა ლობჟანიძე, ნინო დოლაბერიძე, ნინო კერესელიძე
330100115793193 26.03.2019 13:00:00
დარბაზი №15
მოსამართლე: ნინო სანდოძე
ვასილ მიქაძე, ლაშა ხარშილაძე
330210018002449954 26.03.2019 13:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: ამირან ძაბუნიძე
გიორგი ბუქური, დავით ნოზაძე, თეა გათენაშვილი, მაია რაზმაძე
330310919002869650 26.03.2019 13:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: მარიამ ცისკაძე
ანგელინა დარასელია, ელისო კანკია, ზურიკო დარასელია, ნინო კანკია
330310018002406421 26.03.2019 14:00:00
დარბაზი №1
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
ლუსილე მალანგა მიმი, მაია დადვანი, ოკუპირებული ტერიტორიებიდან იძულებით გადაა
200210018002332280 26.03.2019 14:00:00
დარბაზი №18
მოსამართლე: თეა სოხაშვილი-ნიკოლაიშვილი
თელავის მუნიციპალიტეტის საკრებულო, რობერტი ზუროშვილი
330310018002340859 26.03.2019 14:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მანანა ჩოხელი
გიორგი კვირიკაშვილი, გიორგი ქემხაშვილი, ზურაბ ბოკუჩავა, ირინე ბოკუჩავა
160310017001957040 26.03.2019 14:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: მარიამ ცისკაძე
ელდარ ისმაილოვი, ელვინ ისმაილოვი, ელმან სულეიმანოვი, კახაბერ უგრეხელიძე
170210017002041994 26.03.2019 14:00:00
დარბაზი №18
მოსამართლე: თეა სოხაშვილი-ნიკოლაიშვილი
ამალია საინოვი, თეიმურაზ გეგეშიძე, ია რეხვიაშვილი, კახა აფციაური
190310017002098868 26.03.2019 14:00:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: ილონა თოდუა
გარდაბნის მუნიციპალიტეტის გამგეობა, ომარ ჯორბენაძე, საჯარო რეესტრის ეროვნული
330100117002103942 26.03.2019 14:00:00
დარბაზი №15
მოსამართლე: ნინო სანდოძე
გიორგი ჭანტურიძე, ზიიპან მეჰმეთ დენიზჰან, ილმაზ სარიოღლუ , ჯებრაილ კანტარ
330210015001133602 26.03.2019 14:00:00
დარბაზი №18
მოსამართლე: თეა სოხაშვილი-ნიკოლაიშვილი
გიორგი საზანოვი, ელია ზანჩენკო, თამარ გიგინეიშვილი, ნადეჟდა ბეგიაშვილი
340210015001202238 26.03.2019 14:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
ეკატერინე ბიწკინაშვილი, თამარ მეტრეველი, ივანე რუაძე, ლადიკო ბიწკინაშვილი
330310016001228525 26.03.2019 14:00:00
დარბაზი №1
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
ბექა დოჭვირი, ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების სამინისტრო, ელენე კინწურაშ
330100117001934424 26.03.2019 14:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: ნათია ბარბაქაძე
ანჟელა მამულია, დავით ქოქაშვილი, თემურ ზურიკაშვილი, თორნიკე მარსაგიშვილი
330210017001929918 26.03.2019 14:10:00
დარბაზი №
მოსამართლე: ამირან ძაბუნიძე
ირაკლი ხარშილაძე, ნათია ქაჯაია, ნათია ხრიკული, სს კ ერისთავის სახელობის ექსპერ
330210017001970887 26.03.2019 15:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
ავთანდილ მათე მჭედლიძე, აზა გურჩიანი, ალექსანდრე გავაშელიშვილი, ანა ლომსაძე
330310017001901572 26.03.2019 15:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: მარიამ ცისკაძე
დალი შაყულაშვილი, თემურ გოგსაძე, სსიპ საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო, სსიპ
330310017001838582 26.03.2019 15:00:00
დარბაზი №1
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
აბესალომ ტყეშელაშვილი, განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნული ცენტრი, მაი
330310016001470363 26.03.2019 15:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მანანა ჩოხელი
აღსრულების ეროვნული ბიურო, გიორგი ტიკაძე, გრიგოლ გრიგალაშვილი, ვასილ ცოტაძე
330210116001431790 26.03.2019 15:00:00
დარბაზი №21
მოსამართლე: თამარ ზამბახიძე
რამაზ შენგელია, რამაზ შენგელია, რამაზ შენგელია, შპს კონუსი
210210017001978070 26.03.2019 15:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
ზურაბ ცანდიევი, სს ,,სადაზღვევო კომპანია ჯიპიაი ჰოლდინგი", ჯაბა ავალიშვილი
330210117001981403 26.03.2019 15:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: ამირან ძაბუნიძე
ანნა თვარაძე, ნანა ჭიღიტაშვილი, სს ხიდმშენი
160310017002240119 26.03.2019 15:00:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: ილონა თოდუა
ემზარი გეთიაშვილი, საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო, ტარიელ ჯაფარიძე, ქვემო ქ
330210018002324525 26.03.2019 16:00:00
დარბაზი №21
მოსამართლე: თამარ ზამბახიძე
არტურ ხაჩატურიანი, დავით ღურჯიას წარმომადგენელი მეგი ჯღარკავა, დავით ღურჯუა, შ
330210016001268270 26.03.2019 16:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: ამირან ძაბუნიძე
თამარ ხუბუტია, პეტრე ომანაძე, სს თელასი
140310015001002156 26.03.2019 16:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მანანა ჩოხელი
არჩილ ჯინჭარაძე, ლია ბოლაშვილი, მარიამ დარისპაშვილი, მერი სააკაშვილი
330210114656136 26.03.2019 16:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
ამირან ჯიბლაძე, ანზორ გელენიძე, ბაღდო არქოზაშვილი, გელა გელენიძე
330310018002691760 26.03.2019 16:00:00
დარბაზი №1
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
კირიტკუმარ შანტილალ პრაჯაპატი, მზია ტატიაშვილი, სსიპ სახელმწიფო სერვისების გ
140100118002432755 26.03.2019 16:00:00
დარბაზი №15
მოსამართლე: ნინო სანდოძე
გია ციცქიშვილი, ნანა გუგუტიშვილი
330310018002358619 26.03.2019 16:00:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: ილონა თოდუა
შპს აკადემიკოს ვახტანგ ბოჭორიშვილის კლინიკა, ნინო ბაზიკოშვილი, სსიპ სოციალურ
330310018002621587 26.03.2019 17:00:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: ილონა თოდუა
გიორგი ინაური, ლელა გვანცელაძე, ნატალია ბექაური, საქართველოს რეგიონალური განვ
330100118002396934 26.03.2019 17:00:00
დარბაზი №5
მოსამართლე: გოჩა ჯეირანაშვილი
დავით მეგრელაძე, დავით სულაშვილი, ზურაბ ყულიაშვილი , ლედი კორძაძე
330310017001884181 26.03.2019 17:00:00
დარბაზი №1
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
გიორგი ყავლაშვილი, დიმიტრი ყიფიანი, თამარ ზურაბიშვილი, ლარინდა დაუშვილი
330310017002195164 26.03.2019 17:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მანანა ჩოხელი
თეა ქავთარაძე, მაია მაკარიძე, მარიამ მაკარიძე, რუსუდან კაკოჩაშვილი
140210018002375742 26.03.2019 17:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: ამირან ძაბუნიძე
მაყვალა შატაკიშვილი, ნაირა ლიჩელი, ნანა ნადირაშვილი, როზეტა მამალაძე
130210117002151437 26.03.2019 17:00:00
დარბაზი №21
მოსამართლე: თამარ ზამბახიძე
ალექსი ვართასაშვილი, თამაზ ვართასაშვილი, თამუნა ტლაშაძე, იზა ვართასაშვილი
330310018002410776 26.03.2019 17:30:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: ილონა თოდუა
საპეციალური პენიტენციური სამსახური, თამარ გელიაშვილი
330310015001000754 26.03.2019 17:35:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: ილონა თოდუა
მანოლი ქეშელაშვილი, საქართველოს თავდაცვის სამინისტრო, ქეთევან ბერაძე
330210015782866 27.03.2019 10:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: ნატალია ნაზღაიძე
გიორგი მარსაგიშვილი, გიორგი ჯიჯეიშვილი, პაატა ლობჟანიძე, სსიპ სახელმწიფო სერვ
330310018002496126 27.03.2019 10:00:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: შოთა გეწაძე
მარინე ტლაშაძე, რიმა ცაცუნაშვილი, საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს საჯარო რ
330210016001507984 27.03.2019 10:30:00
დარბაზი №18
მოსამართლე: თეა სოხაშვილი-ნიკოლაიშვილი
ავთანდილ გიგიტაშვილი, ბექა ბადრიშვილი, ეფენია გიგიტაშვილი, ვალერიან ბერიძე
330210016001600247 27.03.2019 11:00:00
დარბაზი №18
მოსამართლე: თეა სოხაშვილი-ნიკოლაიშვილი
ნანა საყვარელიძე, შპს ქი მენეჯმენტ სოლუშენ
330210017002031416 27.03.2019 11:00:00
დარბაზი №20
მოსამართლე: დიანა ბერეკაშვილი
ია ძიმისტარიშვილი, სს ველი
330100118002336040 27.03.2019 11:00:00
დარბაზი №16
მოსამართლე: გერონტი კახათელიძე
კობა კელაპტრიშვილი , მაია ტალახაძე , ხატია ყანდიაშვილი
330311119002852714 27.03.2019 11:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მარიამ ცისკაძე
*****
330310017002038590 27.03.2019 11:50:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: თეა ძიმისტარაშვილი
ამლ სამერ ბოკტორ მელად, ნინო ხეცაძე, საქართველოს ოკუპირებული ტერიტორიებიდან ი
330310017002034876 27.03.2019 12:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: ნინო ქადაგიძე
იმერეთის, გურიის, რაჭა-ლეჩხუმისა და ქვემო სვანეთის რეგიონებსა და აჭარის ავტ რე
180210017001997874 27.03.2019 12:00:00
დარბაზი №20
მოსამართლე: დიანა ბერეკაშვილი
ავთანდილ შერმადინი, იოსებ მიგრაული, უშანგი შერმადინი
120100117002126372 27.03.2019 12:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: ნათია ბარბაქაძე
ირაკლი მელაძე, კახაბერ ლეკიშვილი, ნუგზარ სამარჯიშვილი
330210018002437423 27.03.2019 12:00:00
დარბაზი №18
მოსამართლე: თეა სოხაშვილი-ნიკოლაიშვილი
გიორგი ქურდაძე, მარინე ზარდიაშვილი, სს გეფა, შალვა ქურდაძე
210210017001857006 27.03.2019 12:00:00
დარბაზი №18
მოსამართლე: თეა სოხაშვილი-ნიკოლაიშვილი
ა(ა)იპ სიღნაღის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი სააღმზრდელო დაწსებულება , გიორგი ბ
© 2013, თბილისის სააპელაციო სასამართლო
ქ. თბილისი, გრ. რობაქიძის გამზ. 7ა, 0159
სატელეფონო ცენტრი: (+995 32) 251 85 21

საიტის ძველი ვერსია