მოსამართლე     საქმის №:     თარიღი -დან   -მდე    პალატა:
საქმის № თარიღი დარბაზი საქმის არსი სტატუსი
3ბ/2350-17 2018-02-20
09:30
დარბაზი №14
აპელანტი – საქართველოს ოკუპირებული ტერიტორიებიდან იძულებით გადაადგილებულ პირთა, განსახლებისა და ლტოლვილთა სამინისტრო; მოწინააღმდეგე მხარე - ეთერ სამსიანი
მოსამართლე: ილონა თოდუა
გადაიდო
2ბ/3965-15 2018-02-20
09:55
დარბაზი №7
აპელანტი – ნინო მამუკელაშვილი მოწინააღმდეგე მხარე- ამხანაგობა ბურძგლა 2006-ის წევრები“ ვალენტინა კონოპლიანკი, დავით ელიოსიძე და სხვები
მოსამართლე: ხათუნა არევაძე
დასრულდა
3ბ/1162-17 2018-02-20
10:00
დარბაზი №8
სააპელაციო საჩივრის ავტორი - მარინა გელაშვილი სააპელაციო საჩივრის ავტორი საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო მოწინააღმდეგე მხარე - საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო დუშეთის სარეგისტრაციო სამსახური
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
გადაიდო
3ბ/2655-17 2018-02-20
10:00
დარბაზი №14
აპელანტი - დავით პატაშური; მოწინააღმდეგე მხარე (მოპასუხე) - საჯარო რეესტრის ეროვნული საგენტო;
მოსამართლე: ილონა თოდუა
გადაიდო
2ბ/5180-17 2018-02-20
10:00
დარბაზი №18
აპელანტები - მანანა ცინცაძე, ნათია ცინცაძე, მიხეილ ლუკავა, ბარბარე ლუკავა (კანონიერი წარმომადგენელი ნათია ცინცაძე) მოწინააღმდეგე მხარე - მარინა როჭიკაშვილი
მოსამართლე: ამირან ძაბუნიძე
გადაიდო
2ბ/5508-17 2018-02-20
10:00
დარბაზი №13
აპელანტი - მარინა პეტრიაშვილი მოწინააღმდეგე მხარე - მარინე ჭელიძე, მარეხ ოთიაშვილი
მოსამართლე: ქეთევან მესხიშვილი
გადაიდო
2ბ/6579-17 2018-02-20
10:00
დარბაზი №20
აპელანტი - აკაკი ჩიტაძე მოწინააღმდეგე მხარე - შპს ,,ალინს მედ სერვისი’’
მოსამართლე: ლევან გვარამია
გადაიდო
2ბ/69-16 2018-02-20
10:00
დარბაზი №7
აპელანტები – ომარ მინდაძე მოწინააღმდეგე მხარე _ სიღნაღის მუნიციპალიტეტის გამგეობა
მოსამართლე: ხათუნა არევაძე
გადაიდო
2ბ/42-15 2018-02-20
10:30
დარბაზი №7
აპელანტი – ცისანა აფხაზავა მოწინააღმდეგე მხარე _ სს „საქართველოს ბანკი“
მოსამართლე: ხათუნა არევაძე
გადაიდო
3ბ/2603-17 2018-02-20
10:45
დარბაზი №14
მოწინააღმდეგე მხარე შპს "სტომატოლოგი 55"; აპელანტი ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის მერია; აპელანტი ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის მერიის ზედამხელველობის საქალაქო სამსახური;
მოსამართლე: ილონა თოდუა
გადაიდო
2ბ/7135-17 2018-02-20
10:50
დარბაზი №17
აპელანტი – შპს „ევროსტილი XXI“ მოწინააღმდეგე მხარე _ სს „სადაზღვევო კომპანია იმედი ელ“
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
დასრულდა
3ბ/1629-17 2018-02-20
10:55
დარბაზი №19
აპელანტი - ლარისა კვეზერელი მოწინააღმდეგე მხარე - სსიპ საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო
მოსამართლე: გიორგი ტყავაძე
დასრულდა
3ბ/1176-16 2018-02-20
10:55
დარბაზი №19
აპელანტი - ირაკლი ულუმბელაშვილი მოწინააღმდეგე მხარე – საქართველოს სასჯელაღსრულებისა და პრობაციის სამინისტრო
მოსამართლე: გიორგი ტყავაძე
დასრულდა
2ბ/4072-16 2018-02-20
10:55
დარბაზი №21
აპელანტი - მევლუდი დავლაძე მოწინააღმდეგე მხარე - შპს „დტბ აუქციონი“, შპს „ნოვა კრედიტი“
მოსამართლე: ვანო წიკლაური
დასრულდა
2ბ/6011-16 2018-02-20
10:55
დარბაზი №18
აპელანტი - მანანა გვრიტიშვილი მოწინააღმდეგე მხარე - ლალი ვალიშვილი
მოსამართლე: ამირან ძაბუნიძე
დასრულდა
© 2013, თბილისის სააპელაციო სასამართლო
ქ. თბილისი, გრ. რობაქიძის გამზ. 7ა, 0159
სატელეფონო ცენტრი: (+995 32) 251 85 21

საიტის ძველი ვერსია