მოსამართლე     საქმის №:     თარიღი -დან   -მდე    პალატა:
თარიღი დარბაზი მოსამართლე საქმის არსი
20.11.2019 10:00:00
დარბაზი №7
ნატალია ნაზღაიძე ანზორ იზორია, გივი მაკიევი
20.11.2019 10:00:00
დარბაზი №
გიორგი ტყავაძე ზაზა მათოშვილი, საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო, საჯარო რეესტრის შიდა ქართლ
20.11.2019 10:00:00
დარბაზი №18
გელა ქირია გოჩა ოყრეშიძე, დავით ანდღულაძე, დავით ტაბატაძე, ლაშა ზურაბიანი
20.11.2019 10:00:00
დარბაზი №19
შოთა გეწაძე ეკატერინე სისაური, სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო, შპს კლდეკარი 2007
20.11.2019 10:50:00
დარბაზი №17
ქეთევან მესხიშვილი გია ჩაჩხიანი, ირაკლი ითონიშვილი, ნაზი დოთიაშვილი, სოფიო ქურთაული
20.11.2019 10:55:00
დარბაზი №1
გიორგი ტყავაძე ავთანდილ ალიკოშვილი, გია დარჩია, გივი ცაკაშვილი, მანანა მეტრეველი
20.11.2019 10:55:00
დარბაზი №17
ქეთევან მესხიშვილი სს თამ თბილავიამშენი, სსიპ სსსტც დელტა, შალვა მანძულაშვილი
20.11.2019 11:00:00
დარბაზი №19
შოთა გეწაძე ნათელა კობახიძე, ნინო იმნაძე, საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს საჯარო რეესტ
20.11.2019 11:00:00
დარბაზი №14
დავით ახალბედაშვილი ბელა ბერაძე, დავით ზირაქაშვილი, თამარ კორაშვილი, თამარ კორაშვილი
20.11.2019 11:00:00
დარბაზი №20
ლევან მიქაბერიძე ლევან გულბანი, ლევან გულბანის წარმომადგენელი ნესტან ლონდარიძე, სსიპ საზოგადო
20.11.2019 11:00:00
დარბაზი №10
გერონტი კახეთელიძე ალექსანდრე ლომიძე, დავით კვინიკაძე, დიმიტრი ბატიაშვილი
20.11.2019 11:00:00
დარბაზი №7
ირაკლი ბონდარენკო (საბ. წევრი) არჩილ გიორგაძე, გელა მიქაძე, გიორგი ცერცვაძე, გოჩა ოყრეშიძე
20.11.2019 11:00:00
დარბაზი №7
ნატალია ნაზღაიძე გოგიტა გაბაიძე, ზურაბ ჭიღლაძე, ირენა ჭიღლაძე, ლევან ჭიღლაძე
20.11.2019 11:00:00
დარბაზი №1
გიორგი ტყავაძე იურიდიული დახმარების სამსახური, მუსტაფა ჰამიდ მოჰამმედ კარაღოლი, საქართველოს
20.11.2019 11:00:00
დარბაზი №21
დიანა ბერეკაშვილი მევლუდ ჩოფლიანი, ნინო მარკოზია, სს ქართული კრედიტი, ხათუნა მიქია
20.11.2019 11:00:00
დარბაზი №
ხვიჩა კიკილაშვილი ზურაბ როსტიაშვილი, თამაზ გალუაშვილი, ლეილა ქეშელაშვილი
20.11.2019 11:30:00
დარბაზი №
ნათია ბარბაქაძე პაატა როსტომაშვილი
20.11.2019 12:00:00
დარბაზი №1
გიორგი ტყავაძე ეკატერინე ტყეშელაშვილი, ნაიმი იასაღაშვილი, ნინო გოგოხია, რუსუდან გვენეტაძე
20.11.2019 12:00:00
დარბაზი №
ხვიჩა კიკილაშვილი ვახტანგ ცალუღელაშვილი , ვეისალ ვალიევი, ლევან მარსაგიშვილი
20.11.2019 12:00:00
დარბაზი №19
შოთა გეწაძე გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერია, ლელა გოგოლაური
20.11.2019 12:00:00
დარბაზი №
ლევან თევზაძე (საბ. წევრი) დავით ყაზარაშვილი, თეიმურაზ წივწივაძე, იმედა ბეროშვილი
20.11.2019 12:00:00
დარბაზი №20
ლევან მიქაბერიძე ავთანდილ ხვედელიანი, აკაკი ამაღლობელი, გიორგი ჯარიაშვილი, გრამიტონ ხომასურიძ
20.11.2019 12:00:00
დარბაზი №10
გერონტი კახეთელიძე გრიგოლ ნიშნიანიძე , ლევან კორკოტაშვილი
20.11.2019 12:00:00
დარბაზი №8
ნინო ქადაგიძე ეთერ საბიაშვილი, თეა კვიატკოვსკი, სს ვერე 21, სსიპ სამედიცინო საქმიანობის სახელ
20.11.2019 12:00:00
დარბაზი №6
ანა გოგიშვილი ანდრო კიკნაველიძე, გმბჰ ნეფრო მედიქალ დიალიზევერტიები, გოჩა გოგიშვილი, ზაქარი
20.11.2019 12:00:00
დარბაზი №6
ანა გოგიშვილი ირინე პაპიძე, ლაშა ჩალაძე, ლევან გორხელაშვილი, შპს სამაუწყებლო კომპანია სტერე
20.11.2019 12:00:00
დარბაზი №21
დიანა ბერეკაშვილი აკაკი ტუღუში, ამხანაგობა მარსი, გიორგი კახიანი, გიორგი ქისიშვილი
20.11.2019 12:00:00
დარბაზი №14
დავით ახალბედაშვილი სს ინფექციური პათოლოგიის შიდსისა და კლინიკური იმუნოლოგიის სამეცნიერო პრაქტი
20.11.2019 12:00:00
დარბაზი №3
ბესიკ ბუგიანიშვილი ბადრი ფურცელაძე, გრიგოლ ნიშნიანიძე, დავით შაშიაშვილი
20.11.2019 12:30:00
დარბაზი №17
ქეთევან მესხიშვილი ლევან გორელაშვილი, ოთარ ვადაჭკორია, უჩა ძიმისტარიშვილი, შპს მიკროსაფინანსო ორ
20.11.2019 12:50:00
დარბაზი №7
ნატალია ნაზღაიძე გიორგი სამხთუაშვილი, დავით მეკოკიშვილი, ვალერი სამხთუაშვილი, ვასილი უნაფქოშვ
20.11.2019 13:00:00
დარბაზი №1
გიორგი ტყავაძე ელენე დათუკიშვილი, ვახტანგ დათუკიშვილი, ია არალ, სახელმწიფო სერვისების განვით
20.11.2019 13:00:00
დარბაზი №8
ნინო ქადაგიძე თბილისის მერია, საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების სამინისტრო,
20.11.2019 13:00:00
დარბაზი №7
ნატალია ნაზღაიძე ავთანდილ ბასილაძე, ამირან ბასილაძე, გურამ ღოთვაძე, ელდარ მახარაძე
20.11.2019 13:00:00
დარბაზი №
ხვიჩა კიკილაშვილი თეა გიორგაძე , კახაბერ ვიბლიანი, ნოფალი ახმედოვი
20.11.2019 13:00:00
დარბაზი №3
ბესიკ ბუგიანიშვილი არტურ მანუკიან, კახაბერ ლეკიშვილი, ნუგზარ სამარჯიშვილი, სარქის არაქელიან
20.11.2019 13:00:00
დარბაზი №
ნათია ბარბაქაძე ავთანდილ კანდელაკიშვილი, გიორგი სოხაძე, ზურაბ ბეგიაშვილი, ლევან ბუაძე
20.11.2019 13:00:00
დარბაზი №10
გერონტი კახეთელიძე კარლო ღუზარაული, ნატო ბურთიკაშვილი
20.11.2019 13:00:00
დარბაზი №19
შოთა გეწაძე ანი მჭედლიძე, ვარა მჭედლიძე, ლაშა მჭედლიძე , საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო
20.11.2019 13:00:00
დარბაზი №20
ლევან მიქაბერიძე ვახტანგ ტოროტაძე, ნოვა ფლასთიქ სანაიი ვე თიჯარეთ ანონიმ შირქეთი, ნოვა ფლასთიქ
20.11.2019 13:00:00
დარბაზი №
ლევან თევზაძე (საბ. წევრი) ალიკა დვალაშვილი, ანა გადილია
20.11.2019 13:30:00
დარბაზი №14
დავით ახალბედაშვილი დიანა ყატაშვილი, რეჰამ ესამ მუჰსენ მუჰსენ, სსიპ სახელმწიფო სერვისების განვითა
20.11.2019 13:45:00
დარბაზი №8
ნინო ქადაგიძე დავების დეპარტამენტი, ეკა კარდანახიშვილი, ლუიზა დოლიძე, სსიპ შემოსავლების სამ
20.11.2019 14:00:00
დარბაზი №7
ნატალია ნაზღაიძე ალბერტ ამირაშვილი, დავით ჩხაიძე, დავით ჭაღიაშვილი, ვლადიმერ მარტიაშვილი
20.11.2019 14:00:00
დარბაზი №1
გიორგი ტყავაძე ემანუელ ესიო ემენი, სახელმწიფო სერვისების განვითარების სააგენტო
20.11.2019 14:00:00
დარბაზი №8
ნინო ქადაგიძე ალექსანდრე რამიშვილი, თამარ გიგინეიშვილი, საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, ს
20.11.2019 14:00:00
დარბაზი №17
ქეთევან მესხიშვილი გიორგი ნასყიდაშვილი, თინათინ ცხოვრებაშვილი, იოსებ ცხოვრებაშვილი, რობინზონ პა
20.11.2019 14:00:00
დარბაზი №21
დიანა ბერეკაშვილი გულნარა ორმოცაძე, ლევან ნატროშვილი, ნონა ესართია, სსიპ თვითმართველი ქალაქ თბილ
20.11.2019 14:00:00
დარბაზი №20
ლევან მიქაბერიძე სს სადაზღვევო კომპანია ჯი პი აი ჰოლდინგი, შპს ,,შარავანდის" წარმომადგენელი თამა
20.11.2019 14:00:00
დარბაზი №3
ბესიკ ბუგიანიშვილი *****
20.11.2019 14:00:00
დარბაზი №
ხვიჩა კიკილაშვილი ვაჟა თოდუა , ნინო მჭედლიშვილი , ტიმოფეი მახოროვი
20.11.2019 14:00:00
დარბაზი №19
შოთა გეწაძე ლევან მახათაძე, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო, ციცინო ბიძინაშვილი
20.11.2019 14:00:00
დარბაზი №5
მაკა გველესიანი ბექა ეჟიშვილი, გიორგი მოვლილიშვილი, გრიგოლ დუნდუა, ილია შულაია
20.11.2019 14:00:00
დარბაზი №10
გერონტი კახეთელიძე თორნიკე ტყაბლაძე, ლაშა გამყრელიძე, ლიალია ათაბეგოვი
20.11.2019 14:00:00
დარბაზი №14
დავით ახალბედაშვილი აჰმად ჯამალ ბეკ, თეონა ონიანი, სსიპ სახელმწიფო სერვისების განვითარების სააგენ
20.11.2019 14:00:00
დარბაზი №18
გელა ქირია გიორგი ჯომარდიძე, დავით ბაზიერაშვილი, ვახტანგ ბარამაშვილი, ვლადიმერ სოხაძე
20.11.2019 14:30:00
დარბაზი №
ნათია ბარბაქაძე ბორის ძნელაძე , გიორგი კიკვაძე, დავით თარაშვილი, მარიამ ბალავაძე
20.11.2019 15:00:00
დარბაზი №
ნატალია ნაზღაიძე ზურაბი სეფიშვილი, თამილა ბათმანაშვილი, იოსებ ხითარიშვილი, მაკა ინანაშვილი
20.11.2019 15:00:00
დარბაზი №14
ხატია არდაზიშვილი ირაკლი კორძახია, ნანა ჭკუასელი, ნინო სოსელია, საქართველოს ოკუპირებული ტერიტორ
20.11.2019 15:00:00
დარბაზი №3
ბესიკ ბუგიანიშვილი ავთანდილ აწყურელი, გიორგი ჩადუნელი, თამარ კერესელიძე , ლია ბითაძე
20.11.2019 15:00:00
დარბაზი №
ხვიჩა კიკილაშვილი ალექსანდრე სკიდანოვი , გენადი ბაღდასაროვი, გიორგი მექვაბიძე , მამუკა ლომიძე
20.11.2019 15:00:00
დარბაზი №19
შოთა გეწაძე მაია დარბაიძე, მიწის ნაკვეთზე უფლების აღიარების კომისია, მიხეილ წიკლაური
20.11.2019 15:00:00
დარბაზი №21
დიანა ბერეკაშვილი ამირან მელაძე, ბიჭიკო ზუბაშვილი, ემზარ პაქსაძე, ვასილ ბალახაძე
20.11.2019 15:00:00
დარბაზი №20
რევაზ ნადარაია (საბ. წევრი) დავით გელაშვილი, კახაბერ ნარიაშვილი, ნინო ჯორბენაძე, სს საქართველოს რკინიგზა
20.11.2019 15:00:00
დარბაზი №8
ნინო ქადაგიძე ეკატერინე სისაური, სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო, ქალაქ თბილისის
20.11.2019 15:00:00
დარბაზი №10
გერონტი კახეთელიძე აკოფ გრიგორიანი, გიორგი მუკბანიანი, მიხეილ გრიგორიანი, ცოტნე ცერცვაძე
20.11.2019 15:45:00
დარბაზი №8
ნინო ქადაგიძე თამაზ ბაკაშვილი, ოთარ ბაკაშვილი, სსიპ შემოსავლების სამსახური, შპს "ბაკა ბილდინ
20.11.2019 16:00:00
დარბაზი №8
ნინო ქადაგიძე არჩილ ჩოფიკაშვილი, მურმან გამყრელიძე, ნოდარ დვალი, სსიპ საჯარო რეესტრის ეროვნუ
20.11.2019 16:00:00
დარბაზი №1
გიორგი ტყავაძე ბექა პაპიძე, გრიგოლ ჩოფლიანი, იგორ კირიუშინი, კონსტანტინ შევჩენგო
20.11.2019 16:00:00
დარბაზი №21
დიანა ბერეკაშვილი ავთანდილ ნაცვალაძე, გიორგი ყავლაშვილი, თბილისის მუნიციპალიტეტის მთავრობა, ირ
20.11.2019 16:00:00
დარბაზი №
ნათია ბარბაქაძე გიორგი ხარაბაძე , დავით მესტვირიშვილი , სარდარიან ჰოვჰანნეს
20.11.2019 16:00:00
დარბაზი №20
ლევან მიქაბერიძე ავთანდილ ერემაშვილი, არჩილ კვატაშიძე, გივი ლომიძე, გიორგი კასრაძე
20.11.2019 16:00:00
დარბაზი №7
ნატალია ნაზღაიძე ანასტასია პოლსკაია, გალინა პოლსკაია, დავით აბრამიშვილი, ვერა შახნაზარიანი
20.11.2019 16:00:00
დარბაზი №7
ნატალია ნაზღაიძე ანასტასია პოლსკაია, გალინა პოლსკაია, დავით აბრამიშვილი, ვერა შახნაზარიანი
20.11.2019 16:00:00
დარბაზი №17
ქეთევან მესხიშვილი გიორგი გრიგოლაშვილი, ეკატერინა აბაშიძე, მერაბი წამალაშვილი, ნუგზარი ზაქაიძე
20.11.2019 16:00:00
დარბაზი №19
შოთა გეწაძე იმედო არჯევანიძე, მაია ყიფშიძე, საჯარო რეესტ. ეროვნ. სააგ. ქონების რეგისტრაციის
20.11.2019 16:00:00
დარბაზი №10
გერონტი კახეთელიძე გიორგი ოსაძე , გიორგი საბაძე
20.11.2019 16:00:00
დარბაზი №
ხვიჩა კიკილაშვილი *****
20.11.2019 16:30:00
დარბაზი №14
დავით ახალბედაშვილი იური წერეთელი, სეიედმოჰამმადალი მონაჯემი, სსიპ სახელმწიფო სერვისების განვითა
20.11.2019 17:00:00
დარბაზი №20
ლევან მიქაბერიძე გიორგი ცოფურიშვილი, გოდერძი ბასილაური, ზვიად ბაბიაშვილი, ზვიად ბაბიაშვილის წა
20.11.2019 17:00:00
დარბაზი №10
გერონტი კახეთელიძე გურჯაანის რაიონული პროკურატურა, ვალერ ლაგვილავა, თინათინ ზუბაშვილი
20.11.2019 17:00:00
დარბაზი №3
ბესიკ ბუგიანიშვილი იზა კასრელიშვილი , ირაკლი ქარდავა, ნოდარ იკაშვილი , ჰადი ბეშარათიშურდარაყი
20.11.2019 17:00:00
დარბაზი №8
ნინო ქადაგიძე ანდრონიკ სარიბეკოვ, ბექა სტოლბოვი, საქართველოს გენერალური პროკურატურა, საქარ
20.11.2019 17:00:00
დარბაზი №
ნათია ბარბაქაძე თეა გიორგაძე , იასონ ბესელია, რახშანდა ალლახვერდოვა
20.11.2019 17:00:00
დარბაზი №
ხვიჩა კიკილაშვილი თამარ კერესელიძე , მზია ფეიქრიშვილი , ნოდარ მახნიაშვილი
20.11.2019 17:00:00
დარბაზი №7
ნატალია ნაზღაიძე ამხანაგობა ალ ყაზბეგის 29ა, გიორგი აბაშიძე, გიორგი მეცხოვრიშვილი, გურამ ღონღაძე
20.11.2019 17:00:00
დარბაზი №
ნატალია ნაზღაიძე ამხანაგობა ალ ყაზბეგის 29ა, გიორგი აბაშიძე, გიორგი მეცხოვრიშვილი, გურამ ღონღაძე
20.11.2019 17:00:00
დარბაზი №8
ნინო ქადაგიძე ზურაბ ლაკერბაია, რუსუდან ფიფია, ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის მერთან არსებული თვ
21.11.2019 10:00:00
დარბაზი №14
ხატია არდაზიშვილი ნანა მურადაშვილი, ქალაქ თბილისის მერია , ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის მერიი
© 2013, თბილისის სააპელაციო სასამართლო
ქ. თბილისი, გრ. რობაქიძის გამზ. 7ა, 0159
სატელეფონო ცენტრი: (+995 32) 251 85 21

საიტის ძველი ვერსია