მოსამართლე     საქმის №:     თარიღი -დან   -მდე    პალატა:
საქმის № თარიღი დარბაზი საქმის არსი
330310115001066875 25.04.2019 10:00:00
დარბაზი №1
მოსამართლე: მერაბ ლომიძე
ლევან მურღულია, საქ-ს შრომის, ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის სამინისტროს სს
340210117002211388 25.04.2019 10:00:00
დარბაზი №13
მოსამართლე: გოგიტა თოთოსაშვილი
ამბროსი მაჭარაშვილი, გიორგი ჟამუტაშვილი, დავით გერმანოზაშვილი, ირაკლი ალხაზა
330210017002110529 25.04.2019 10:00:00
დარბაზი №13
მოსამართლე: გოგიტა თოთოსაშვილი
გიორგი გეთია, დავით მაჭარაშვილი, დავით ხუნწარია, ლალი აბრამიშვილი
330310018002606475 25.04.2019 10:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: გელა ბადრიაშვილი
ბესარიონ ბოჭორიშვილი, ბესარიონ მჭედლიძე, საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტი, სა
330210018002366574 25.04.2019 10:15:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: გოდერძი გიორგიშვილი
ააიპ თბილისის ნომერ სამოცდამეერთე საბავშვო ბაგა ბაღი, ირაკლი დვალაძე, შპს ელფი
330310018002339729 25.04.2019 11:00:00
დარბაზი №1
მოსამართლე: მერაბ ლომიძე
საპეციალური პენიტენციური სამსახური, ალექსანდრე თორია, საქართველოს ენერგეტი
330100118002510629 25.04.2019 11:00:00
დარბაზი №16
მოსამართლე: გერონტი კახათელიძე
ლევან მარსაგიშვილი, ნადირ აბდოვ ომარ საიდ ჯაბირი, ნათია ქომოშვილი
010230816700028392 25.04.2019 11:00:00
დარბაზი №13
მოსამართლე: გოგიტა თოთოსაშვილი
გრიგოლ ჟოჟიკაშვილი, თეა თაბაგარი
330310018002359486 25.04.2019 11:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: გელა ბადრიაშვილი
დავით კულდანაშვილი, კარინა ოგანოვი, საქართველოს ფინანთა სამინისტრო, სსიპ აღსრ
330100116001631952 25.04.2019 11:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მარინა ხოლოაშვილი
ნანა ჯაყელი , სტეფანე მეფისწვერიძე
330210015001199137 25.04.2019 11:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: გოდერძი გიორგიშვილი
ავდეი მუშულოვი, ანდრეი ფარცხალაძე, დავით ჯიბლაძე, დავით სუმბულაშვილი
330310117002232105 25.04.2019 11:50:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: გიორგი გოგიაშვილი
ია გრიგალაშვილი, კახაბერ გრიგალაშვილი, მაყვალა გრიგალაშვილი, ნიკოლოზ ცალუღელ
330310018002368996 25.04.2019 11:50:00
დარბაზი №1
მოსამართლე: მერაბ ლომიძე
კახაბერ ჭელიძე, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო, სსიპ სოციალური მომსა
330310117001674417 25.04.2019 11:55:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: გელა ბადრიაშვილი
თეა ბერიშვილი, ლაშა წურწუმია, ქრისტინე წურწუმია, შემოსავლების სამსახური
330310018002432834 25.04.2019 11:55:00
დარბაზი №1
მოსამართლე: მერაბ ლომიძე
გოგიტა ოქროპირიძე, ლილი კახნიაშვილი, საქართველოს განსახკებისა და ლტოლვილთა ს
330100115002708380 25.04.2019 12:00:00
დარბაზი №5
მოსამართლე: ნინო სანდოძე
ბაკურ მირიანაშვილი, ბიჭიკო ტიტვინიძე, გიორგი ლაშხი, თორნიკე ნადირაძე
330310015001024143 25.04.2019 12:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: გელა ბადრიაშვილი
ნიკოლოზ ლონგურაშვილი, საქართველოს პრეზიდენტი, ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის მთ
330210018002647159 25.04.2019 12:00:00
დარბაზი №13
მოსამართლე: გოგიტა თოთოსაშვილი
ნათელა ცუცუნაშვილი, საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების სამინის
130100119002806592 25.04.2019 12:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მარინა ხოლოაშვილი
ლაშა გელაშვილი, ხაშურის რაიონული პროკურატურა
130311219002805179 25.04.2019 12:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: გიორგი ტყავაძე
ნუნუ ტაბატაძე, სსიპ შემოსავლების სამსახური
340310015741111 25.04.2019 12:00:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: გიორგი გოგიაშვილი
ამირან ალთუნაშვილი, გელა გოგიაშვილი, გიორგი ამისულაშვილი, გიორგი ბერიძიშვილი
330310017001888280 25.04.2019 12:00:00
დარბაზი №1
მოსამართლე: მერაბ ლომიძე
თბილისის იურიდიული დახმარების ბიურო /ადვოკატი თეა ქავთარაძე/, თეა ყაულაშვილი,
330310018002476257 25.04.2019 12:30:00
დარბაზი №1
მოსამართლე: მერაბ ლომიძე
ამირა აბდულვაჰიდ ჰამუდ სარჰან, დუნია მოჰამმედ მამონ მოჰამმედი, ინგა ნოზაძე, მა
120100118002624070 25.04.2019 13:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: ნათია ბარბაქაძე
გიორგი აღლემაშვილი, თორნიკე მაისურაძე, კახა კალმახელიძე, სპარტაკ ვარძელაშვილ
330310018002254937 25.04.2019 13:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: თამარ ონიანი
შინაგან საქმეთა სამინისტროს მიგრაციის დეპარტამენტის სამართლებრივი უზრუნვე
330100117001873085 25.04.2019 13:00:00
დარბაზი №5
მოსამართლე: ნინო სანდოძე
ლაშა გეგელაშვილი, ლევან კოპალიანი, ქრისტინე ცეკვავა
330210018002594060 25.04.2019 14:00:00
დარბაზი №17
მოსამართლე: თამარ ალანია
გიგლა არჯევანიძე, თეა ხვედელიძე, თინათინ გიორხელიძე, სპარტაკ ხვედელიძე
330311218002518404 25.04.2019 14:00:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: გიორგი გოგიაშვილი
შემოსავლების სამსახური, შპს ორიონ ტექნოლოჯი
330310017002044385 25.04.2019 14:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: თამარ ონიანი
დავით ოტიაშვილი, სსიპ განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნული ცენტრი, შპს მ
330310015756758 25.04.2019 14:25:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: გელა ბადრიაშვილი
დავით ჩხაიძე, თეიმურაზ ჯოხაძე, ირაკლი შიოშვილი, ლიბარიდ ბეგლარაშვილი
330310017001842772 25.04.2019 14:30:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: გელა ბადრიაშვილი
აფხაზეთის ა რ მთავრობა, აფხაზეთის ა რ ფინანსთა და ეკონომიკის სამინისტრო, საქარ
330310017002084902 25.04.2019 14:30:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: თამარ ონიანი
ნინო ლიპარტია, სს არდი დაზღვევა, სსიპ სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტო, სსიპ სო
330310017001896221 25.04.2019 14:30:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: გელა ბადრიაშვილი
თამაზ გიორგაძე, კასპის მუნიციპალიტეტის გამგეობა, სახელმწიფო შესყიდვების სააგ
330310018002313222 25.04.2019 15:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: თამარ ონიანი
ლაშა თავაძე, მევლუდ ნუცუბიძე, სსიპ განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნული
190100118002248363 25.04.2019 15:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მურმან ისაევი
გივი კიკნაძე, ლევან ჯალაღანია
330210116001225559 25.04.2019 15:00:00
დარბაზი №17
მოსამართლე: თამარ ზამბახიძე
თეონა სურგულაძე, მარიამ ძიძიგური, ნათია დოლიძე ხოფერია, სს ,,ფუდმარტ’’
330100117002235487 25.04.2019 15:00:00
დარბაზი №5
მოსამართლე: ნინო სანდოძე
ნინო წერეთელი, სალომე კვირკველია
330210116001461551 25.04.2019 15:01:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: გოდერძი გიორგიშვილი
გიორგი აბულაძე, დავით ჩხაიძე, ლარისა იგნატოვა, ლევან ჯოხაძე
180310118002326197 25.04.2019 15:30:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: გელა ბადრიაშვილი
ალიდა მენაბდიშვილი - რაზმაძე, ეკა რაზმაძე, თემურ ბედუკაძე, ლალი ბიწოშვილი
330210018002592741 25.04.2019 16:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: გოდერძი გიორგიშვილი
ააიპ სოფლის მეურნეობის პროექტების მართვის სააგენტო, თამაზ გამგებელი, მირიან გ
330100117001955722 25.04.2019 16:00:00
დარბაზი №16
მოსამართლე: გერონტი კახათელიძე
გია შაიშმელაშვილი, ვაფადარ ასკეროვი, ილგარ ბაბაკიშიევი, რამის ალეკბაროვი
330210017002023419 25.04.2019 16:00:00
დარბაზი №17
მოსამართლე: თამარ ზამბახიძე
ანა მაისურაძე, ანა მაისურაძის წამომადგენელი როინ მიგრიაული, თამთა კანთელაძე, თ
330310919002909791 25.04.2019 16:30:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: მარიამ ცისკაძე
ალექსი ნაჭყებია, ელისაბედ ვაჩნაძე, ლელა ქოჩეჩაშვილი
120310019002559329 25.04.2019 16:30:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: გელა ბადრიაშვილი
ალექსანდრე პაპაშვილი, ბორჯომის მუნიც.მერიის ფიზიკ.და კერძო სამართ.იურიდ.პირებ
330100118002361098 25.04.2019 17:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მურმან ისაევი
ასღარ ალიზადე გაბალუ , ბაბაქ ალიზადე გაბალუ , გიორგი ბერიძე , ელდარ გვალია
330100117001674919 25.04.2019 17:00:00
დარბაზი №5
მოსამართლე: ნინო სანდოძე
გიორგი თეთრაული, გრიგოლ ნიშნიანიძე
330210118002279284 25.04.2019 17:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: ვანო წიკლაური
ბეჟან მესხი, დავით აბაშიძე, დავით ხარატი, ნათელა ბერძენიშვილი
330210118002350397 25.04.2019 17:00:00
დარბაზი №17
მოსამართლე: თამარ ზამბახიძე
არჩილ ნინიაშვილი, ბაჩანა გერსამია, ბაჩანა გერსამიას წარმომადგენელი ნინო დოლა
330210015001038002 25.04.2019 17:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: გოდერძი გიორგიშვილი
ალექსანდრე ზანდუკელი, ამირან კირვალიძე, ბადრი ჭელიძე, ბადრი ჭელიძე
140310117002026777 25.04.2019 17:30:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: გელა ბადრიაშვილი
ალენი სოფრომაძე, ალუდა ალიევი, დავების დეპარტამენტი, ინგა არახამია
330210016001286300 30.04.2019 10:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
კობა კაკულია, მუმუკა ლობჟანიძე, ნინო დოლაბერიძე, ნინო კერესელიძე
330310019002934810 30.04.2019 10:00:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: შოთა გეწაძე
ჟანეტა ტუხაევა , რუსლან იბაევი, სალომე მელაძე, შსს თბილისის პოლიციის დეპარტამე
330210115001153742 30.04.2019 10:55:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: ნათია გუჯაბიძე
ალექსანდრე აბზიანიძე, ანტონ კირაკოზაშვილი, გიორგი ზარიძე, გულიზარი კილაძე
330310015704373 30.04.2019 11:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
გიორგი ჯიჯეიშვილი, ელზა ჯმუხაძე, ლევან კოზმავა, სახელმწიფო სერვისების განვითა
140310017002008068 30.04.2019 11:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: მარიამ ცისკაძე
გიორგი კიკნაძე, ვლადიმერ გიგოლაშვილი, ზაზა მათოშვილი, ზურაბ სადაღაშვილი
340210017002061324 30.04.2019 11:00:00
დარბაზი №7
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
ბონდო ხაჩაპურიძე, ვენერა არაბული, ვლადიმერ ამისულაშვილი, თამილა ფიცხელაური
340210017002061324 30.04.2019 11:00:00
დარბაზი №7
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
ბონდო ხაჩაპურიძე, ვენერა არაბული, ვლადიმერ ამისულაშვილი, თამილა ფიცხელაური
330210018002520159 30.04.2019 11:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: ვანო წიკლაური
გივი ლომინაძე, კომპანია ლ ინვესტი, ლაშა ჭიჭინაძე, სს თიბისი დაზღვევა
130210018002491164 30.04.2019 12:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: ვანო წიკლაური
ანა სურგულაძე, ვიქტორია სურგულაძე, ნინო შურღაია, ნუგზარ გოგალაძე
330310018002512874 30.04.2019 12:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: მარიამ ცისკაძე
თბილისის მერთან არსებული თვითნებურად დაკავებულ მიწაზე საკუთრების უფლების აღ
330100117002162715 30.04.2019 12:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: ნინო სანდოძე
დავით მესტვირიშვილი , ნამიკ ჯალალოვი
200210116001382067 30.04.2019 12:00:00
დარბაზი №7
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
ამირან ბიწკინაშვილი, ბიჭიკო ზუბაშვილი, ზურაბ საჩიშვილი, თელავის მუნიციპალიტე
330310018002361571 30.04.2019 12:55:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: მარიამ ცისკაძე
ეკატერინე სისაური, თეა ნადარეიშვილი, ივანე წიკლაური, სსიპ სახელმწიფო ქონების
330310116001605873 30.04.2019 13:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: მარიამ ცისკაძე
ზაურ კვიკვინია, ლოტბერდი კუპატაძე, სსიპ შემოსავლების სამსახური, შპს ინფონიკო
330210017002079982 30.04.2019 13:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: ვანო წიკლაური
ალექსი გაბუნია, დავით ჩხაიძე, ლევან ჭელიძე, მარინე ჭელიძე
330210117001839639 30.04.2019 13:00:00
დარბაზი №7
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
ავთანდილ მაღლაფერიძე, ბმა საძმო, გიორგი თეთრაძე, გულო ჟივჟავაძე
120310018002513949 30.04.2019 14:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: მარიამ ცისკაძე
ალექსანდრე პაპაშვილი, ბორჯომის მუნიციპალიტეტის მერია, საჯარო რეესტრის ეროვნუ
330310018002737319 30.04.2019 14:00:00
დარბაზი №10
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
ვლადიმერ გლუშკოვი, ლალი აფციაური, სსიპ თბილისის იურიდიული დახმარების ბიურო, შს
330210018002731173 30.04.2019 14:00:00
დარბაზი №7
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
ზურაბ ამირიძე, თინათინ დოიაშვილი, კონსტანტინე შარვაშიძე, ნინო თედეშვილი
330310116001605873 30.04.2019 14:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: მარიამ ცისკაძე
ზაურ კვიკვინია, ლოტბერდი კუპატაძე, სსიპ შემოსავლების სამსახური, შპს ინფონიკო
330310015695678 30.04.2019 14:00:00
დარბაზი №1
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
გულნარა ინასარიძე, იმ ზაზა ბურნაძე, საქართველოს ფინანსთა სამინისტროსთან არსე
330310017002188023 30.04.2019 14:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მანანა ჩოხელი
ალექსანდრე მელქონიანი, თბილისის მუნიციპალიტეტის მერიის არქიტექტურის სამსახ
330310117001783871 30.04.2019 14:10:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მანანა ჩოხელი
ლოტბერდი კუპატაძე, მაია კორშია, ქ თბილისის მერია, ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტ
330310018002262194 30.04.2019 14:15:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მანანა ჩოხელი
გიორგი ერიაშვილი, ინგა კილაძე, საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტოს თბილისის სა
330310018002352401 30.04.2019 14:20:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მანანა ჩოხელი
აფხაზეთის ავტონომიური რესპუბლიკის მთავრობის წარმომადგენლობა აღმოსავლეთ საქ
330310017002143312 30.04.2019 14:25:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მანანა ჩოხელი
ბადრი ბუთხუზი, დავით ლობჟანიძე, იამზე მარიამიძე, ლევანი გოგიშვილი
330310017002007206 30.04.2019 14:50:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: მარიამ ცისკაძე
გიორგი კიპაროიძე, მიწის ნაკვეთებზე საკუთრების უფლების აღიარების კომისია
130310117002145151 30.04.2019 15:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: მარიამ ცისკაძე
ი/მ ბესიკი კოპაძე, მაია კოპაძე, მანანა ფალავანდიშვილი, შემოსავლების სამსახური
330210117001680711 30.04.2019 15:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: ვანო წიკლაური
ალექსანდრე გაგუა, გელა დვალი, გიორგი მილაძე, დავით კანდელაკი
160210018002506317 30.04.2019 15:00:00
დარბაზი №7
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
აიაზ მამედოვი, არტურ განიევი, ილლია მიშჩენკო, კამანდარ მამედოვი
340311218002299423 30.04.2019 15:00:00
დარბაზი №10
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
შემოსავლების სამსახური, შპს განთიადი
330310016001452429 30.04.2019 15:50:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: მარიამ ცისკაძე
ია უჯმაჯურიძე, ქ თბილისის მუნიციპალიტეტის საკრებულო, ქ.თბილისის მუნიციპალიტე
330310117001790169 30.04.2019 16:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: მარიამ ცისკაძე
გიორგი კვირიკაშვილი, გიორგი კვირიკაშვილი, დავების დეპარტამენტი, სსიპ შემოსავ
330210016001644030 30.04.2019 16:00:00
დარბაზი №7
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
ზურაბი სადუნიშვილი, თემურ ამირანაშვილი, თინათინ სადუნიშვილი, ლენა კოსტოვა
330310018002635794 30.04.2019 16:00:00
დარბაზი №1
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
გიორგი კონდახიშვილი, ელენე ლაზარიაშვილი, ირინა სავიცკა, საქართველოს შინაგან ს
330210015975974 30.04.2019 17:00:00
დარბაზი №7
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
ავთანდილ გიორგაძე, არმენ მატინიანი, გაიანე შაგინიანი, დარიკო ჩალათაშვილი
330100118002456131 30.04.2019 17:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მურმან ისაევი
დავით ბაქრაძე , ელენე ლაზარაშვილი , თეა გიორგაძე , ირაკლი მურადაშვილი
330310018002411383 30.04.2019 17:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: მარიამ ცისკაძე
დავით ვეშაგური, დალი ჯანიაშვილი, თბილისის მერიის თვითნებურად დაკავებულ მიწაზ
330210016001571979 30.04.2019 17:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: ვანო წიკლაური
არჩილ მოლოდინაშვილი, გიორგი ჟურული, გულნარა ჩარგეიშვილი, ერეკლე გრიგოლია
© 2013, თბილისის სააპელაციო სასამართლო
ქ. თბილისი, გრ. რობაქიძის გამზ. 7ა, 0159
სატელეფონო ცენტრი: (+995 32) 251 85 21

საიტის ძველი ვერსია