judge     CASE №:     Date -From   -Until    Chamber:
Date Courtroom მოსამართლე Main Point
14.08.2020 11:00:00
Courtroom №3
ვახტანგ მრელაშვილი ეკა ჭაავა, თემურ გოგსაძე, ლაშა უფლისაშვილი
14.08.2020 11:00:00
Courtroom №16
კახაბერ მაჭავარიანი *****
14.08.2020 12:00:00
Courtroom №16
კახაბერ მაჭავარიანი თამარ მერლანი, ინგა ჯაბანიშვილი, ლუკა გამყრელიძე, ჯაბა ტუშური
14.08.2020 13:00:00
Courtroom №16
კახაბერ მაჭავარიანი ანა მესხი, დავით თელოიანი, ზვიად ტაბატაძე , მარიამ გიგაური
14.08.2020 13:00:00
Courtroom №2
შორენა გუნცაძე ალი აბლიაკიმოვი , ანა მეტრეველი , ევგენი მოროზოვი , შოთა გელაშვილი
14.08.2020 14:00:00
Courtroom №2
შორენა გუნცაძე ლაშა მერაბიშვილი, სატენიკ მურადიან
14.08.2020 14:00:00
Courtroom №16
კახაბერ მაჭავარიანი ზაალ დავითაია, ოთარ მეგრელაძე, რომან მეგრელაძე, ქეთევან ყიფიანი
14.08.2020 14:00:00
Courtroom №3
ვახტანგ მრელაშვილი დავით მელქაძე, ზაზა ქორიძე , ლალი ბიბილეიშვილი
14.08.2020 15:00:00
Courtroom №16
კახაბერ მაჭავარიანი თამარ იაკობიძე, მაია ყანდინაშვილი, მარიამ წულაია, მერაბ ჯანაშია
14.08.2020 15:00:00
Courtroom №2
შორენა გუნცაძე გიორგი სახიაშვილი, ზაურ ისაევი, მარნეულის რაიონული პროკურატურა
14.08.2020 16:00:00
Courtroom №2
შორენა გუნცაძე გიორგი თომაშვილი, ხატია გოგრიჭიანი
14.08.2020 16:00:00
Courtroom №16
კახაბერ მაჭავარიანი *****
14.08.2020 17:00:00
Courtroom №16
კახაბერ მაჭავარიანი დავით დურმიშიძე, ლაშა გამყრელიძე, ნინო ჭიპაშვილი
15.08.2020 15:00:00
Courtroom №15
ვეფხია ლომიძე ნოდარ ამბარდანოვი
17.08.2020 12:00:00
Courtroom №8
დიმიტრი გვრიტიშვილი გიგა რობაქიძე, თათია ლორთქიფანიძე, ქ. თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის გლდანი-
18.08.2020 10:00:00
Courtroom №19
გია ბერაია გიორგი ლაღიძე, სოსო კორკელია, უშანგი კელიხაშვილი, ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტე
18.08.2020 11:00:00
Courtroom №19
გია ბერაია ზოია ასლანიშვილი, ქ თბილისის მუნიციპალიტეტის მერთან არსებული თვითნებურად დაკ
18.08.2020 12:00:00
Courtroom №19
გია ბერაია გიორგი ამირანაშვილი, ზაზა სანიკიძე, ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის მერია, ქალაქ თ
18.08.2020 13:30:00
Courtroom №19
გია ბერაია ახალციხის მუნიციპალიტეტის მერიის მიწის ნაკვეთებზე აღიარების კომისია, გოჩა მე
18.08.2020 15:00:00
Courtroom №19
გია ბერაია ალექსანდრე ბარავკოვი, საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო, ტარიელ კბილაშვილი
18.08.2020 16:30:00
Courtroom №19
გია ბერაია ნინო ანთაძე, სულხან კაპანაძე, ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის მერთან არსებული თვით
19.08.2020 12:00:00
Courtroom №15
ვეფხია ლომიძე ვასილ სამხარაძე, ლაზათ ახმედოვა
19.08.2020 13:00:00
Courtroom №15
ვეფხია ლომიძე ვასილ სამხარაძე, ოფელია გუსეინოვა, რევაზ ჩხაიძე
19.08.2020 14:00:00
Courtroom №15
ვეფხია ლომიძე ერსინი ქოქლუერი, ხაშურის რაიონული პროკურატურა
20.08.2020 12:00:00
Courtroom №19
გია ბერაია ვლადიმერ კაპანაძე, რომიკ კასიანოვი, საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, სპეციალ
© 2014, Tbilisi Court of Appeals
7a, Gr. Robakidze Ave. Tbilisi, 1059, Georgia
Call Center (+995 32) 251 85 21