judge     CASE №:     Date -From   -Until    Chamber:
Date Courtroom მოსამართლე Main Point
23.09.2019 00:00:00
Courtroom №
ნათია გუჯაბიძე გიორგი გოგელია, გოგიტა ბახტაძე, სოფიკო ბეკოშვილი, შპს კრედიტლუქსი
23.09.2019 10:00:00
Courtroom №14
ხატია არდაზიშვილი ბაბულია ცუცქირიძე, ბექარ როგავა, მარინა მამადიანი, პაატა მუზაშვილი
23.09.2019 11:00:00
Courtroom №16
გერონტი კახათელიძე იოსებ სამადალაშვილი, ოთარ ხორგუაშვილი
23.09.2019 11:00:00
Courtroom №14
ხატია არდაზიშვილი აზა მეტრეველი, ამირან მეტრეველი, აღსრულების ეროვნული ბიურო, ნინო მეტრეველი
23.09.2019 11:00:00
Courtroom №15
გოჩა ჯეირანაშვილი არჩილ კობიაშვილი
23.09.2019 11:00:00
Courtroom №15
ვეფხია ლომიძე გიორგი შანიძე, დავით მესტვირიშვილი, ირინე ჩოჩია
23.09.2019 11:00:00
Courtroom №21
ნათია გუჯაბიძე ირაკლი გამისონია, სს ,,სადაზღვევო კომპანია პრაიმი'', შამშე მჟავანაძე
23.09.2019 11:00:00
Courtroom №
მარინა ხოლოაშვილი იოსებ ნატროშვილი , რამინ მარღია, სალომე ადეიშვილი
23.09.2019 11:30:00
Courtroom №14
ხატია არდაზიშვილი მამუკა გოშაძე, საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს აღსრულების ეროვნული ბიურო,
23.09.2019 12:00:00
Courtroom №
მარინა ხოლოაშვილი ემზარ ფუხაშვილი , ნიკოლოზ გოლოშვილი, ნინო ტაბატაძე, ცოტნე ცერცვაძე
23.09.2019 12:00:00
Courtroom №9
ვახტანგ მრელაშვილი გიორგი კორძაია, ნათია ქართველიშვილი , ონისე მარგიანი
23.09.2019 12:00:00
Courtroom №14
ხატია არდაზიშვილი ნინო ხეცაძე, რაედ ალი აბედ ალაამერი, საქართველოს შინაგან საქმეთა სმინისტრო
23.09.2019 12:00:00
Courtroom №19
შოთა გეწაძე თორნიკე თენაძე, სპორტ თრეველი, სსიპ შემოსავლების სამსახური, ქეთევან შენგელია
23.09.2019 12:00:00
Courtroom №15
ვეფხია ლომიძე ბესარიონ სუხიშვილი, გიორგი ბიძიშვილი, დავით მესტვირიშვილი
23.09.2019 13:00:00
Courtroom №
მარინა ხოლოაშვილი ირაკლი ქარდავა, ლევან დევნოზაშვილი, ნინო ბარაჩაშვილი
23.09.2019 13:00:00
Courtroom №15
ვეფხია ლომიძე არზუ პირიევი, არჩილ ცაგურია, ზაზა ცქვიტარია, მარნეულის რაიონული პროკურატურა
23.09.2019 13:00:00
Courtroom №14
ხატია არდაზიშვილი მარი ქუთათელაძე, საქართველოს თავდაცვის სამინისტრო, ხვიჩა ტატიშვილი
23.09.2019 14:00:00
Courtroom №15
ვეფხია ლომიძე გიორგი გოგოჩაშვილი, დავით კვინიკაძე , ზურაბ მანგოშვილი, იასონ ბესელია
23.09.2019 14:00:00
Courtroom №
მარინა ხოლოაშვილი გიორგი გოგინავა , გიორგი ქარსიძე, ლუკა გამყრელიძე , ნინო მჭედლიშვილი
23.09.2019 14:00:00
Courtroom №8
მარიამ ცისკაძე ლიზი ბუგიანიშვილი, ლუიზა კუსრაევი, მურმან აბრამიშვილი, საქართველოს იუსტიციის
23.09.2019 14:00:00
Courtroom №8
მარიამ ცისკაძე ლიზი ბუგიანიშვილი, ლუიზა კუსრაევი, მურმან აბრამიშვილი, საქართველოს იუსტიციის
23.09.2019 14:30:00
Courtroom №21
ნათია გუჯაბიძე ზურა ლომაშვილი, მათე ხვედელიძე, მერი წერეთელი, ნიკოლოზ ნაცვლიშვილი
23.09.2019 15:00:00
Courtroom №19
მირანდა ერემაძე გულნაზ ბასარია, სსიპ სოციალური მომსახურების სააგენტო
23.09.2019 15:00:00
Courtroom №
მარინა ხოლოაშვილი ბეგლარ კუკუშაძე, გიორგი მამულაიძე, ილია მოწონელიძე, ლევან ბადაგაძე
23.09.2019 15:00:00
Courtroom №15
ვეფხია ლომიძე ალექსანდრე ნოსელიძე, ლუკა გამყრელიძე , მიხეილ ბაიდოშვილი, სერგეი ზაზოვსკი
23.09.2019 16:00:00
Courtroom №15
გოჩა ჯეირანაშვილი ასიმ კალაევი, ვუგარ ნოვრუზოვი, მარნეულის რაიონული პროკურატურა, ჯალილ სულეიმან
23.09.2019 16:00:00
Courtroom №19
მირანდა ერემაძე ელიკო კვარაცხელია, თამთა ცომაია, იზა ფირცხალავა, ინეზა კვარაცხელია
23.09.2019 16:00:00
Courtroom №19
მირანდა ერემაძე ააიპ პარტნიორობა ადამიანის უფლებებისთვის, ანა არგანაშვილი, საქართველოს შინაგ
23.09.2019 17:00:00
Courtroom №15
გოჩა ჯეირანაშვილი გევორქ კაზარიანი, ერიკ მხითარიანი, თემურ გოგსაძე, მიხეილ ჩხეიძე
24.09.2019 10:00:00
Courtroom №6
ლევან გვარამია ავთანდილ თათელიშვილი, ბეჟან ლაშხი, ნატო ჩიხრაძე, ჟუჟუნა თათელიშვილი
24.09.2019 11:00:00
Courtroom №20
თამარ ზამბახიძე ექვთიმე ბრეგვაძე, ვახტანგ ხონელიძე, ზაზა ჩხიკვიშვილი, ზვიად ბრეგვაძე
24.09.2019 11:00:00
Courtroom №
ამირან ძაბუნიძე ამხანაგობა ბაკურიანის ვარსკვლავი, ბიძინა ხარაზიშვილი, გიორგი ასანიძე, გოდერძ
24.09.2019 11:00:00
Courtroom №6
ლევან გვარამია ამირან ბურდული, გია ჩხვიმიანი , გიორგი ფარჯიანი, თეიმურაზ არჩაია
24.09.2019 11:00:00
Courtroom №21
ვანო წიკლაური ააიპ თბილისის N100 საბავშვო ბაგა ბაღი, ააიპ თბილისის N128 საბავშვო ბაგა ბაღი, ააიპ თბ
24.09.2019 11:00:00
Courtroom №13
მერაბ ლომიძე აკაკი ებრალიძე, გიორგი ჯიჯეიშვილი, ეკა ჩუბინიძე, სსიპ სახელმწიფო სერვისების გა
24.09.2019 11:00:00
Courtroom №17
მაია სულხანიშვილი ვაკე-საბურთალოს სოციალური მომსახურების ცენტრი, თამარ ახალშენიშვილი, იამზე მა
24.09.2019 12:00:00
Courtroom №13
მერაბ ლომიძე ნინო ვარდიაშვილი, სს კავკასრეესტრი
24.09.2019 12:00:00
Courtroom №19
მირანდა ერემაძე გიორგი ბათლიძე, ენერგეტიკისა და წყალმომარაგების მარეგულირებელი ეროვნული კომ
24.09.2019 12:00:00
Courtroom №21
ვანო წიკლაური ააიპ ქ თბილისის 113 საბავშვო ბაგა ბაღი, კახა ხეცურიანი, შპს ელფი
24.09.2019 12:00:00
Courtroom №1
მანანა ჩოხელი ანდრო ალავიძე, საქართველოს თავდაცვის სამინისტრო, სსიპ სოციალური მომსახურების
24.09.2019 12:00:00
Courtroom №7
თამარ ზამბახიძე თამარ ბლიაძე, კახაბერ დოდაშვილი, შპს მაცნე
24.09.2019 12:00:00
Courtroom №12
ნინო სანდოძე დინარ მეხტიევი, ელიარ ელჩიევი, ვუგარ ელჩუევი, ვუგარ ომაროვი
24.09.2019 12:00:00
Courtroom №
ამირან ძაბუნიძე Tiffany and Company, გიორგი ბათლიძე, გიორგი კილასონია, ირაკლი გვილია
24.09.2019 12:00:00
Courtroom №17
მაია სულხანიშვილი ალექსი გალჩევი, ელგუჯა ყავრელიშვილი, თომას თული, ილია ხევსურიშვილი
24.09.2019 12:00:00
Courtroom №15
გოჩა ჯეირანაშვილი გიორგი ხაჩიძე , მუსტაფა ქოფური
24.09.2019 12:00:00
Courtroom №15
ვეფხია ლომიძე კახაბერ ბიჭაშვილი, ქეთევან გურაშვილი
24.09.2019 12:00:00
Courtroom №10
მზია ლომთათიძე დავით გომარელი, ლაშა ავალიანი, ნათია ქომოშვილი
24.09.2019 12:00:00
Courtroom №6
ლევან გვარამია გალინა ხვთისიაშვილი, გია ხვთისიაშვილი, რუსუდან ხვთისიაშვილი
24.09.2019 13:00:00
Courtroom №17
მაია სულხანიშვილი ვუსალი ფაშაევი, ზაზა ნაჭყებია, თეიმურაზ ბიჭოშვილი, ფრიდონ კენკებაშვილი
24.09.2019 13:00:00
Courtroom №10
მზია ლომთათიძე გურამ ჭყონიძე, ვაჩაგან ჩობანიან
24.09.2019 13:00:00
Courtroom №
ხვიჩა კიკილაშვილი ამირან ბურდული , ვახტანგ ცალუღელაშვილი , ჰამლეტი მუთახარ ოღლი
24.09.2019 13:00:00
Courtroom №20
თამარ ზამბახიძე თბილისის ნაძალადევის რაიონის გამგეობა, სალომე ქურასბედიანი, შპს ნიუ კომპანი, შ
24.09.2019 13:00:00
Courtroom №21
ვანო წიკლაური სსიპ ეროვნული სატყეო სააგენტო , შორენა ძინძიბაძე, შპს "ენერჯაიზერი"
24.09.2019 13:00:00
Courtroom №8
მარიამ ცისკაძე ზურაბ ინაშვილი, საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს აღსრულების ეროვნული ბიურო
24.09.2019 13:45:00
Courtroom №17
მაია სულხანიშვილი იოსებ არევაძე, მერი ტოგონიძე, სს საქართველოს ნავთობისა და გაზის კორპორაცია
24.09.2019 14:00:00
Courtroom №17
მაია სულხანიშვილი ზაზა ნაჭყებია, ზაურ მუსაევი, რაჰიბა მუსაევა, ფრიდონ კენკებაშვილი
24.09.2019 14:00:00
Courtroom №10
მირანდა ერემაძე გიორგი ონიანი, საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს სისტემაში შემავალი სახელმწ
24.09.2019 14:00:00
Courtroom №9
მზია ლომთათიძე თემური ანდრიაძე, ხაშურის რაიონული პროკურატურა
24.09.2019 14:00:00
Courtroom №19
ილონა თოდუა ალექსანდრე ღარიბაშვილი, ბესიკ გუშარაშვილი, გელა ივანიძე, ზურაბ ღარიბაშვილი
24.09.2019 14:00:00
Courtroom №13
მერაბ ლომიძე ლია შატაკიშვილი, მარეხ გიორგაშვილი, სსიპ გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზემო ნიქ
24.09.2019 14:00:00
Courtroom №6
ლევან გვარამია დავით თვალაბეიშვილი, დიმიტრი ხრიკული, ეთერ ხრიკული, თამარ ხრიკული
24.09.2019 14:00:00
Courtroom №20
თამარ ზამბახიძე აკაკი გელაშვილი, დავით ვაშაძე, დავით ვაშაძე, დავით შალამბერიძე
24.09.2019 14:00:00
Courtroom №15
ნინო სანდოძე *****
24.09.2019 14:00:00
Courtroom №8
მარიამ ცისკაძე გლდანის რაიუონის გამგეობა, დაბა ზაჰესის საკრებულო, ვაჟა თოფურია, ირმა დალაქიშვ
24.09.2019 14:00:00
Courtroom №17
მაია სულხანიშვილი ამხანაგობა 360, გიორგი ქსოვრელი, მაკა გელაშვილი, პაატა კიკვიძე
24.09.2019 14:30:00
Courtroom №8
მარიამ ცისკაძე თბილისის მუნიციპალიტეტის საკრებულო, მარიამ ლაშხი, ნიკოლოზ ჩიქოვანი, ქალაქ თბი
24.09.2019 15:00:00
Courtroom №
ამირან ძაბუნიძე დარეჯან ბუცხრიკიძე, ზაზა ნაჭყებია, თამარ მეტრეველი, რუსლან ხალილოვი
24.09.2019 15:00:00
Courtroom №21
ვანო წიკლაური ალექსანდრე გაგუა, გელა დვალი, გიორგი მილაძე, დავით კანდელაკი
24.09.2019 15:00:00
Courtroom №6
ლევან გვარამია ბექა ბადრიშვილი, ელენე გელაძე, ზურაბ ხარატი, მაია ტურაშვილი
24.09.2019 15:00:00
Courtroom №8
მარიამ ცისკაძე დავითი გამხუაშვილი, ვლადიმერ კაპანაძე, ნესტან ლონდარიძე, საქართველოს სასჯელა
24.09.2019 15:00:00
Courtroom №19
ილონა თოდუა გიორგი გოცაძე, ლიანა გაბუნია, ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის მერთან არსებული
24.09.2019 15:00:00
Courtroom №13
მერაბ ლომიძე თეიმურაზ ხონელია, ნათია ცაძიკიძე, ნანა ნატროშვილი, სს ხალიკ ბანკი საქართველო
24.09.2019 15:00:00
Courtroom №1
მანანა ჩოხელი იბრაჰიმ მოჰამმედ ზაკარი, სალომე კუბლაშვილი, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამი
24.09.2019 15:00:00
Courtroom №10
მზია ლომთათიძე ნანა ლომაია, ცოტნე ცერცვაძე
24.09.2019 16:00:00
Courtroom №10
მზია ლომთათიძე ანა სიგუა, თორნიკე ქუთათელაძე
24.09.2019 16:00:00
Courtroom №13
მერაბ ლომიძე ნინი მესხი, სსიპ ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული
24.09.2019 16:00:00
Courtroom №19
ილონა თოდუა ზაზა დოლიძე, საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის სამინი
24.09.2019 16:00:00
Courtroom №8
მარიამ ცისკაძე გიორგი რუხაია, ელგუჯა ბარამიძე, ივანე პეტრიაშვილი, ირაკლი კუტალაძე
24.09.2019 16:00:00
Courtroom №
ამირან ძაბუნიძე დავით ბეჟაშვილი, დავით ცაავა, დიმიტრი ბებია , მარინა ჯორბენაძე
24.09.2019 16:00:00
Courtroom №12
ნინო სანდოძე ალექსანდრე გვაზავა, გიორგი ოსაძე, გურგენ დონაძე, დავით იაშვილი
24.09.2019 16:00:00
Courtroom №21
ვანო წიკლაური თამაზ კილანავა, ნათელა ჩერქეზია, ნინო გელაშვილი, ნუნუ გინტური
24.09.2019 16:00:00
Courtroom №20
თამარ ზამბახიძე ბელდარ მურუსიძე, ბელდარ მურუსიძის წარმომადგენელი ნათია კორკოტაძე, თამარ გოცი
24.09.2019 16:24:00
Courtroom №6
ლევან გვარამია ელისო ბუთხუზი, ზაზა სახვაძე, ირაკლი ხაჩიძე, ირინა დობროვა
24.09.2019 17:00:00
Courtroom №20
თამარ ზამბახიძე ბესიკ კაკაბაძე (ასევე ნიკოლოზ კაკაბაძის წარმომადგენელი), ბესიკ კაკაბაძის წარმ
24.09.2019 17:00:00
Courtroom №21
ვანო წიკლაური გიორგი ნიკოლაძე, თამაზ ცაბუტაშვილი , თეა ღვინიაშვილი, თემურ ნათელაშვილი
24.09.2019 17:00:00
Courtroom №13
ამირან ძაბუნიძე ნათია ბოკუჩავა, ნუგზარ კიკნაძე, სსიპ თბილისის ვანო სარაჯიშვილის სახელობის სახ
24.09.2019 17:00:00
Courtroom №8
მარიამ ცისკაძე თამარ ჯოგლიძე, საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, სსიპ შემოსავლების სამსახური,
24.09.2019 17:00:00
Courtroom №19
ილონა თოდუა ზურაბ ნიპარიშვილი, სსიპ სოციალური მომსახურების სააგენტო, შპს აკად გ ჩაფიძის სა
24.09.2019 17:30:00
Courtroom №19
ილონა თოდუა გიორგი გოგიტაძე, მარიამ წილოსანი, რაჯი შურღაია, სს ევექსის ჰოსპიტლები
© 2014, Tbilisi Court of Appeals
7a, Gr. Robakidze Ave. Tbilisi, 1059, Georgia
Call Center (+995 32) 251 85 21