judge     CASE №:     Date -From   -Until    Chamber:
Date Courtroom მოსამართლე Main Point
11.12.2019 10:00:00
Courtroom №18
თეა სოხაშვილი-ნიკოლაიშვილი გურამ კესარელი, ვლადიმერ გამრეკელაშვილი, თეა მეგრელიშვილი, თეონა მაჭარაშვილი
11.12.2019 10:00:00
Courtroom №14
შოთა გეწაძე ანა მჭედლიშვილი-დეკანოსიძე, ზურაბ ხარატი, საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო
11.12.2019 10:30:00
Courtroom №20
გელა ქირია არჩილ ჩუბინიძე, გიგა კვერენჩხილაძე, ეკა ბესელია, ელისო კილაძე
11.12.2019 11:00:00
Courtroom №20
გელა ქირია გრიგოლ ბაკურაძე, დავით მჭედლიშვილი, ზურაბ მუხურიძე, იოსებ არდაზიშვილი
11.12.2019 11:00:00
Courtroom №17
დიანა ბერეკაშვილი ვლადიმერ სანიკიძე, ლევან ლობჟანიძე, ნატა ტონაკანიანი
11.12.2019 11:00:00
Courtroom №8
ნინო ქადაგიძე მარეხი მაღრაძე, ნიკოლოზ რამიშვილი, საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტუ
11.12.2019 11:00:00
Courtroom №13
ნატალია ნაზღაიძე ადა ბედოიძე, გიორგი გელენიძე, ზვიად ჭოლოკავა, ნანა ბოლქვაძე
11.12.2019 11:00:00
Courtroom №10
გერონტი კახეთელიძე ვანო ოქროპირიძე, ლევან მარშავა, ნინო კახიშვილი, ნოდარ ბულბულაშვილი
11.12.2019 11:00:00
Courtroom №21
ლევან მიქაბერიძე ზვიად მგალობლიშვილი, თბილისის იურიდიული დახმარების ბიურო, ირმა ისაკაძე, ლიანა
11.12.2019 11:00:00
Courtroom №21
ლევან მიქაბერიძე გიორგი ჯიჯეიშვილი, გიორგი შავაძე, სსიპ სახელმწიფო სერვისების განვითარების სა
11.12.2019 11:00:00
Courtroom №14
შოთა გეწაძე მარინა იმნაძე, საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტოს ქონების რეგისტრაციის ცენტრ
11.12.2019 11:00:00
Courtroom №
ნათია ბარბაქაძე გია შაიშმელაშვილი, იური ნანიშვილი, სალომე გრძელიშვილი
11.12.2019 11:00:00
Courtroom №18
თეა სოხაშვილი-ნიკოლაიშვილი გიორგი ყავლაშვილი, ზაირა ჩარგეიშვილი, თათია ნანობაშვილი, ირინე გაგოშიძე
11.12.2019 11:00:00
Courtroom №3
ბესიკ ბუგიანიშვილი გიორგი კრავეიშვილი, პაატა მიქელაძე
11.12.2019 11:00:00
Courtroom №8
დავით ახალბედაშვილი ვახტანგ ცხომელიძე, მეჰრდად მოჰამმადი, სახელმწიფო სერვისების განვითარების საა
11.12.2019 11:30:00
Courtroom №
ლევან თევზაძე (პალატის თავ-რე) გიორგი მერაბიშვილი, ზურაბ ბელთაძე, კახაბერ მუხიგული , მარიამ ნიკოლაშვილი
11.12.2019 11:30:00
Courtroom №1
გიორგი ტყავაძე ალექსანდრე სვანიძე, ზიარდა შეიხ მოჰამედი, ლაშა საათაშვილი, სსიპ სახელმწიფო სერ
11.12.2019 11:40:00
Courtroom №19
გიორგი ტყავაძე ბადრი მოსიძე, ილნარი ხარანაული, ირაკლი კაჭახიძე, სსიპ სამედიცინო საქმიანობის
11.12.2019 11:50:00
Courtroom №6
ქეთევან მესხიშვილი ეკა მაისურაძე, სოფიკო შაბურიშვილი, შპს გლობალ ბიერ ჯორჯია, შპს ეკომარტი
11.12.2019 11:55:00
Courtroom №13
ნატალია ნაზღაიძე გელა გელენიძე, მამუკა ალიბეგაშვილი, მარიამ გარიშვილი, მიხეილ ალიბეგაშვილი
11.12.2019 12:00:00
Courtroom №1
გიორგი ტყავაძე ივო ნკეა აგებოჰ , საქართველოს უსაფრთხოების სამსახური, სახელმწიფო სერვისების გ
11.12.2019 12:00:00
Courtroom №6
ქეთევან მესხიშვილი ინგა მუკბანიანი, ნანა ფარჩუკაშვილი, საქართველოს რკინიგზა, შპს ივერია 2013
11.12.2019 12:00:00
Courtroom №17
დიანა ბერეკაშვილი არსენა მაისურაძე, არჩილ კბილაშვილი, ირაკლი აბშილავა, კახა შარაბიძე
11.12.2019 12:00:00
Courtroom №7
ანა გოგიშვილი გოჩა დადუანი, ნინო გაბელაია, ნინო ლალიაშვილი, ქეთევან უტიაშვილი
11.12.2019 12:00:00
Courtroom №10
გერონტი კახეთელიძე არჩილ ჩიბურდანიძე, ირაკლი მირცხულავა
11.12.2019 12:00:00
Courtroom №1
ნინო ქადაგიძე თბილისის მუნიციპალიტეტის მერია, ციცინო ბოჭორიშვილი, ციცინო ბოჭორიშვილი
11.12.2019 12:00:00
Courtroom №21
ლევან მიქაბერიძე სიმონ ბალახაშვილი, სიმონ ბალახაშვილის წარმომადგენელი დავით ჭაღიაშვილი, სსიპ
11.12.2019 12:00:00
Courtroom №8
დავით ახალბედაშვილი პაატა ხურცილავა, სსიპ სახელმწიფო სერვისების განვითარების სააგენტო, შერვინ ჰა
11.12.2019 12:00:00
Courtroom №18
თეა სოხაშვილი-ნიკოლაიშვილი ალექსანდრე ხაბეიშვილი, გელა გელენიძე, ზურაბ ჯორჯიაშვილი, მარინე ყაულაშვილი
11.12.2019 12:00:00
Courtroom №14
შოთა გეწაძე ააიპ თბილისის ზოოლოგიური პარკი, საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, საქართველოს
11.12.2019 12:00:00
Courtroom №
ნათია ბარბაქაძე დავით მესტვირიშვილი, ელჯან იბრაგიმოვი, ცეზარ მელითაური
11.12.2019 12:30:00
Courtroom №21
რევაზ ნადარაია (საბ. წევრი) გალინა ზაიცევა, გიორგი კოპალეიშვილი, გიორგი სიბაშვილი, გიორგი სულაკაძე
11.12.2019 12:30:00
Courtroom №1
გიორგი ტყავაძე აფის ოლუგბენგა შომადე, დიანა ყატაშვილი, სსიპ სახელმწიფო სერვისების განვითარე
11.12.2019 12:55:00
Courtroom №13
ნატალია ნაზღაიძე გოგიტა გაბაიძე, ზურაბ ჭიღლაძე, ირენა ჭიღლაძე, ლევან ჭიღლაძე
11.12.2019 13:00:00
Courtroom №13
ნატალია ნაზღაიძე ბელლა ავრამიდის, ნანა კანდელაკი, როზა ვასილევა
11.12.2019 13:00:00
Courtroom №7
ანა გოგიშვილი ამინ ხიალოვი, დავით ჩხაიძე, დავით ჩხაიძე, ვატან უსუბოვი
11.12.2019 13:00:00
Courtroom №
ლევან თევზაძე (პალატის თავ-რე) გიორგი ოქროპირიძე, ზაზა მიქაშავიძე, ზაზა მიქაშავიძე, ომარ მდივნიშვილი
11.12.2019 13:00:00
Courtroom №1
გიორგი ტყავაძე აჰმედ ლუაი ღაზი აჰმედ ალხუდჰური, ლოტბერდი კუპატაძე, საქართველოს იუსტიციის სამ
11.12.2019 13:00:00
Courtroom №1
ნინო ქადაგიძე თბილისის მერია, საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების სამინისტრო,
11.12.2019 13:00:00
Courtroom №13
ქეთევან მესხიშვილი გიორგი გრიგოლაშვილი, ეკატერინა აბაშიძე, მერაბი წამალაშვილი, ნუგზარი ზაქაიძე
11.12.2019 13:00:00
Courtroom №21
ლევან მიქაბერიძე ა ა იპ ქალაქ თბილისის ბაგა ბაღების მართვის სააგენტო, გიორგი ქიმერიძე, თეა ფოცხვ
11.12.2019 13:00:00
Courtroom №18
თეა სოხაშვილი-ნიკოლაიშვილი არჩილ ზამბახიძე, ბადრი მაჭარაშვილი, თამარ გოჩელაშვილი, თინათინ დარჩია
11.12.2019 13:00:00
Courtroom №3
ბესიკ ბუგიანიშვილი ალექსი დევნოსაძე, იური ფატარიძე, კახაბერ ლეკიშვილი
11.12.2019 13:00:00
Courtroom №14
შოთა გეწაძე ეკატერინე სისაური, სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო, შპს კლდეკარი 2007
11.12.2019 13:00:00
Courtroom №
ხვიჩა კიკილაშვილი გრიგოლ ჩიტიშვილი, ზურაბ წერეთელი
11.12.2019 13:00:00
Courtroom №10
გერონტი კახეთელიძე გურამ ქურდაძე, შორენა მგალობლიშვილი
11.12.2019 13:30:00
Courtroom №8
დავით ახალბედაშვილი გამოცდების და შეფასების ეროვნული ცენტრი, თამარ ბაკურაძე, მარიამ გორგასლიძე, სა
11.12.2019 13:30:00
Courtroom №1
გიორგი ტყავაძე ალექსანდრე სვანიძე, ლაშა საათაშვილი, სსიპ სახელმწიფო სერვისების განვითარების
11.12.2019 14:00:00
Courtroom №13
ნატალია ნაზღაიძე აკიფ მამედოვი, ანარ ახმედოვი, გაიანე ბურნაძე, ვალიკო ბურნაძე
11.12.2019 14:00:00
Courtroom №1
გიორგი ტყავაძე თეა ყაულაშვილი, საქართველოს ოკუპირებული ტერიტორიებიდან იძულებით გადაადგილე
11.12.2019 14:00:00
Courtroom №
ლევან თევზაძე (პალატის თავ-რე) ალექსანდრე ხელაშვილი , ზაქრო გვიშიანი, თემურ ცანკაშვილი, ლევან ყიფშიძე
11.12.2019 14:00:00
Courtroom №21
ლევან მიქაბერიძე გიორგი პაპავა, თიკა ნებიერიძე, მახარე მერებაშვილი, მახარე მერებაშვილის წარმომ
11.12.2019 14:00:00
Courtroom №7
ანა გოგიშვილი გიორგი იაკობიშვილი, გიორგი მახათაძე, გიორგი სტურუა, გიორგი ცაგარეიშვილი
11.12.2019 14:00:00
Courtroom №14
შოთა გეწაძე გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერია, ლელა გოგოლაური
11.12.2019 14:00:00
Courtroom №10
გერონტი კახეთელიძე კახაბერ ლეკიშვილი, მაია ბერიძე, ტარიელ ბალაბანიშვილი
11.12.2019 14:00:00
Courtroom №20
გელა ქირია ზაზა ღარიბაშვილი, კამრან მამედოვი, ნიკოლოზ ბოლქვაძე, ქეთევან ზანდუკელი
11.12.2019 14:00:00
Courtroom №3
ბესიკ ბუგიანიშვილი ანზორ გურული , გიორგი გვაჯაია, ლალი აფციაური, შოთა ძულიაშვილი
11.12.2019 14:00:00
Courtroom №18
თეა სოხაშვილი-ნიკოლაიშვილი ანი ცეკვაშვილი, გენადი ალაფიშვილი, კლარა შუკვანი, მარინე ჯიჯიაშვილი
11.12.2019 14:00:00
Courtroom №
ნათია ბარბაქაძე *****
11.12.2019 14:15:00
Courtroom №1
ნინო ქადაგიძე გიორგი პარასკებაშვილი, ეთერი ჩილინდრიშვილი, ნათია შუბაშიშვილი, საქართველოს შ
11.12.2019 14:30:00
Courtroom №6
ქეთევან მესხიშვილი ანჟელიკა აბრამიძე, არჩილ ოჩიგავა, გიორგი უსუფაშვილი, შალვა ბაგრატიონ დავითაშვ
11.12.2019 14:30:00
Courtroom №
ხვიჩა კიკილაშვილი ალი რეზა სულეიმან პაკ, თეა გიორგაძე , ირაკლი ნარმანია, კახა ცნობილაძე
11.12.2019 14:30:00
Courtroom №1
გიორგი ტყავაძე აკაკი ლომსაძე, საქართველოს ოკუპირებული ტერიტორიტორიებიდან იძულებით გადაადგ
11.12.2019 15:00:00
Courtroom №8
დავით ახალბედაშვილი სსიპ საქართველოს დაზღვევის სახელმიწფო ზედამხედველობის სამსახური, გიორგი სეთ
11.12.2019 15:00:00
Courtroom №13
ნატალია ნაზღაიძე ეკატერინე მცვიცარ, ნატო ცისკარაშვილი, სსიპ სოციალური მომსახურების სააგენტოს
11.12.2019 15:00:00
Courtroom №10
გერონტი კახეთელიძე გიგა ძნელაძე, დავით დემურია, დავით კაპანაძე, კახაბერ პაპავა
11.12.2019 15:00:00
Courtroom №18
თეა სოხაშვილი-ნიკოლაიშვილი ანნა ნასარიძე, თეა კვიატკოვსკი, ლალი ტიკიშვილი, ლაშა ბოლქვაძე
11.12.2019 15:00:00
Courtroom №18
თეა სოხაშვილი-ნიკოლაიშვილი ანნა ნასარიძე, თეა კვიატკოვსკი, ლალი ტიკიშვილი, ლაშა ბოლქვაძე
11.12.2019 15:00:00
Courtroom №
ლევან თევზაძე (პალატის თავ-რე) არჩილ ფუტკარაძე, ელდარ გვალია, ლოტბერდი კუპატაძე, ლუკა გამყრელიძე
11.12.2019 15:00:00
Courtroom №1
გიორგი ტყავაძე აიმან ამინ შაკერ ფჰილებს, გიორგი შერმადინი, შსს მიგრაციის დეპარტამენტი
11.12.2019 15:00:00
Courtroom №5
მაია თეთრაული გიორგი მიქელაძე, მამუკა სურმანიძე, რობერტი გრიგალაშვილი
11.12.2019 15:00:00
Courtroom №21
ლევან მიქაბერიძე მანანა წიკლაური, მანანა წიკლაურის წარმომადგენელი არჩილ ჩოფიკაშვილი, სსიპ სოც
11.12.2019 15:00:00
Courtroom №14
შოთა გეწაძე ლევან მახათაძე, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო, ციცინო ბიძინაშვილი
11.12.2019 15:00:00
Courtroom №1
ნინო ქადაგიძე ავთანდილ ხარაძე, ვახტანგ ბარამაშვილი, სოფიო კილაძე
11.12.2019 15:30:00
Courtroom №
ნათია ბარბაქაძე მამედ ქარიმოვი, ხატია გოგრიჭიანი
11.12.2019 15:30:00
Courtroom №6
ქეთევან მესხიშვილი გიორგი ღუნაშვილი, თამარი ბეჟაშვილი, ივანე გორელიშვილი, მარინე გორელიშვილი
11.12.2019 15:30:00
Courtroom №1
გიორგი ტყავაძე აბდულაჰჰი ისსაკ მოჰამედ ისსაკ მოჰამედ, აკაკი ლომსაძე, საქართველოს ოკუპირებულ
11.12.2019 15:55:00
Courtroom №13
ნატალია ნაზღაიძე ანა რეხვიაშვილი, მაიკროსოფტ კორპორეიშენი, ნინო ლიპარტია, სს არდი დაზღვევა
11.12.2019 16:00:00
Courtroom №13
ნატალია ნაზღაიძე გივი პაპუაშვილი, გიორგი თინიკაშვილი, დავით კუხალაშვილი, ზაქარია ეგეტაშვილი
11.12.2019 16:00:00
Courtroom №1
გიორგი ტყავაძე თეა ყაულაშვილი, იურიდიული დახმარების თბილისის ბიურო, საქართველოს ოკუპირებული
11.12.2019 16:00:00
Courtroom №
ნათია ბარბაქაძე *****
11.12.2019 16:00:00
Courtroom №
ლევან თევზაძე (პალატის თავ-რე) ბაკურ მუკბანიანი, ბექა ბუნტური, ბექა პაპიძე, გიორგი ადამაშვილი
11.12.2019 16:00:00
Courtroom №10
გერონტი კახეთელიძე გიორგი ხიზაძე, ელიზავეტა დურგლიშვილი, ვაჟა ტაბატაძე, ოთარი გოგოლაძე
11.12.2019 16:00:00
Courtroom №3
ბესიკ ბუგიანიშვილი *****
11.12.2019 16:00:00
Courtroom №21
ლევან მიქაბერიძე ეკა მინდიაშვილი, მარიამ სულიკაშვილი, უჩა ძიმისტარიშვილი, შპს წყლის და გაზის ტე
11.12.2019 16:00:00
Courtroom №5
მაია თეთრაული გია გოროზია , გრიგოლ ხერხეულიძე, მაია ჟვანია
11.12.2019 16:45:00
Courtroom №1
ნინო ქადაგიძე არჩილ ჩოფიკაშვილი, მურმან გამყრელიძე, ნოდარ დვალი, სსიპ საჯარო რეესტრის ეროვნუ
11.12.2019 17:00:00
Courtroom №3
ბესიკ ბუგიანიშვილი დავით კაპანაძე, ვანო ოქროპირიძე , ზინიკო ქობალია, ირაკლი მირცხულავა
11.12.2019 17:00:00
Courtroom №13
ნატალია ნაზღაიძე თეონა ბართაია, ნატალია ყურაშვილი, ნიკოლოზ გელიაშვილი, სსიპ სოციალური მომსახურ
© 2014, Tbilisi Court of Appeals
7a, Gr. Robakidze Ave. Tbilisi, 1059, Georgia
Call Center (+995 32) 251 85 21