judge | CASE №: | Date | -From | -Until | Chamber: |
Date Courtroom | მოსამართლე | Main Point |
24.04.2024 10:00:00 Courtroom №5 |
მაია თეთრაული | თირნიკე მახათაძე, შოთა ბაღდადაშვილი |
24.04.2024 11:00:00 Courtroom №5 |
მაია თეთრაული | გელა მაღრაძე, მირზა კობაიძე, პაატა მანველიშვილი |
24.04.2024 11:00:00 Courtroom №1 |
ნინო ყანჩაველი | გიორგი წალდაძე, დავით მაღალდაძე, საქართველოს შსს საპატრულო პოლიციის დეპარტამ |
24.04.2024 11:00:00 Courtroom №20 |
გოჩა ჯეირანაშვილი | მარიამი უგლავა, სს აქსის თაუერსი, სსიპ საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო, ქეთე |
24.04.2024 11:00:00 Courtroom №9 |
დავით მამისეიშვილი | ალი აშიბოვი, კახაბერ ვიბლიანი, ნუგზარ ჭიტაძე |
24.04.2024 11:00:00 Courtroom №10 |
გერონტი კახეთელიძე | გენადი ბაღდასაროვი, დავით ბოჟაძე |
24.04.2024 11:00:00 Courtroom №14 |
ნათია მერაბიშვილი | ბორჯომის მუნიციპალიტეტის მერია, გიორგი გოცაძე, ლევან წულაია |
24.04.2024 11:55:00 Courtroom №7 |
ნატალია ნაზღაიძე | ბმა ოცდაორი , დიმიტრი კვალიაშვილი, ლალი ფხაკაძე, მარინა ჩაფიძე |
24.04.2024 12:00:00 Courtroom №8 |
ნანა დარასელია | სსიპ შემოსავლების სამსახური , შპს გიორგი 2005 |
24.04.2024 12:00:00 Courtroom №10 |
გერონტი კახეთელიძე | თამაზ მებონია, ლაშა გოგოლაძე, ლევან აფრასიძე |
24.04.2024 12:00:00 Courtroom №20 |
გოჩა ჯეირანაშვილი | თამარ მამსიკაშვილი, მაია გრიგოლია, მეგი ბაკურიძე, საქართველოს განათლების მეცნ |
24.04.2024 12:00:00 Courtroom №3 |
ბესიკ ბუგიანიშვილი | აბელ გიორგობიანი, ბადრი წილოსანი, გიორგი ჟღენტი, დავით გელაშვილი |
24.04.2024 12:00:00 Courtroom №1 |
მანანა ჩოხელი | N 6 პატიმრობისა და განსაკუთრებული რისკის თავისუფლების აღკვეთის დაწესებულება, ს |
24.04.2024 12:00:00 Courtroom №9 |
დავით მამისეიშვილი | ბექა დათუნაშვილი, გიორგი გოგლაძე, მევლუდ ჯანჯღავა |
24.04.2024 12:00:00 Courtroom №14 |
ნათია მერაბიშვილი | ბინათმესაკუთრეთა ამხანაგობა ვახუშტი კოტეტიშვილი 2012, ბინათმესაკუთრეთა ამხანა |
24.04.2024 12:00:00 Courtroom №17 |
ნინო მამულაშვილი | ზაზა ჯვარშეიშვილი, პაატა აბრამია, პაატა ლობჟანიძე |
24.04.2024 12:00:00 Courtroom №8 |
ნანა დარასელია | გურამ თვაური, ლაშა ჭიჭინაძე, ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის მერია, ქალაქ თბილი |
24.04.2024 12:00:00 Courtroom №7 |
ნატალია ნაზღაიძე | კონსტანტინე გელაშვილი, ნატო გეგეჭკორი, ნიჰად მურადოვი, სსიპ სახელმწიფო ზრუნვი |
24.04.2024 12:00:00 Courtroom №7 |
მადი ჩანტლაძე | გიორგი სიბაშვილი, მარიანა ხარაიშვილი, პაატა ქაქუჩაია, შპს ენერგომობილი |
24.04.2024 12:00:00 Courtroom №1 |
ნინო ყანჩაველი | ანა ლიპარტელიანი, ემილია ალიევა, ვახტანგ მაჭავარიანი, ზილანი გაჯიევა |
24.04.2024 12:00:00 Courtroom №5 |
მაია თეთრაული | დავით ხიზანაიძე, სპარტაკ სარიევი |
24.04.2024 12:00:00 Courtroom №8 |
ილონა თოდუა | არტურ მანუკიან, სსიპ შემოსავლების სამსახურის ვალის მართვის დეპარტამენტი |
24.04.2024 12:24:00 Courtroom № |
პაატა ქათამაძე | გიორგი ყაველაშვილი, დიმიტრი დევიძე, თათია ნანობაშვილი, იმედა ბიწაძე |
24.04.2024 12:30:00 Courtroom №3 |
ბესიკ ბუგიანიშვილი | ბესიკ ქვარცხავა, ოლეგ ერაძე |
24.04.2024 13:00:00 Courtroom №19 |
თამარ ონიანი | საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, სსიპ შემოსავლების სამსახური, შპს რომპეტროლი |
24.04.2024 13:00:00 Courtroom №13 |
თეა სოხაშვილი-ნიკოლაიშვილი | გიგა კუტიბაშვილი, ვასილ კუტიბაშვილი, თამარ მეტრეველი, მარინე კუტიბაშვილი |
24.04.2024 13:00:00 Courtroom №17 |
ნინო მამულაშვილი | ილია ბაბუხადია, ირინე მაჭავარიანი, მესუტ საიგილი |
24.04.2024 13:00:00 Courtroom №14 |
ნათია მერაბიშვილი | ნინო კერძაია, ნუგზარი კობახიძე, საქართველოს იუსტიციის სამინისტრო, საქართველო |
24.04.2024 13:00:00 Courtroom №10 |
გერონტი კახეთელიძე | ადილ ბაბაევი, გიორგი მექვაბიძე, ზაზა ნაჭყებია, მარნეულის რაიონული პროკურატურა |
24.04.2024 13:00:00 Courtroom №5 |
მაია თეთრაული | გიზო ლურსმანაშვილი, გიორგი რუსიშვილი, ნათელა ხუტიძე , შოთა სარია |
24.04.2024 13:00:00 Courtroom №14 |
ნათია მერაბიშვილი | ***** |
24.04.2024 13:00:00 Courtroom №20 |
გოჩა ჯეირანაშვილი | ეფატ იაზდანი, ზურაბ ქილიფთარი, ოთარ გოგიაშვილი, შპს დელტა |
24.04.2024 13:00:00 Courtroom №2 |
შალვა კაკაურიძე | ვახტანგ ცალუღელაშვილი, ჯონი ავაქიანი |
24.04.2024 13:00:00 Courtroom №7 |
ნატალია ნაზღაიძე | ანა ზურებიანი, გიორგი ჩეგიანი, მაკა კობრავა, მარინე ზურებიანი |
24.04.2024 13:50:00 Courtroom №6 |
მადი ჩანტლაძე | ელენე კობახიძე, ვიქტორია ფეკლისტაშვილი, სალომე დორეული, სს სადაზღვევო კომპანი |
24.04.2024 13:55:00 Courtroom №6 |
მადი ჩანტლაძე | ეკატერინა აგულოვა, ლალი ბიწოშვილი, მარინა ელიზარაშვილი |
24.04.2024 13:55:00 Courtroom №7 |
ეკა ზარნაძე | თამარ სანდოძე, ირაკლი ბურჭულაძე, მერაბი შარაშენიძე |
24.04.2024 14:00:00 Courtroom №9 |
დავით მამისეიშვილი | ვლადიმერ გაბრიჩიძე, თამარ პაპავა, მიხეილ ასაბაშვილი |
24.04.2024 14:00:00 Courtroom №14 |
ნათია მერაბიშვილი | ***** |
24.04.2024 14:00:00 Courtroom №20 |
გოჩა ჯეირანაშვილი | გიორგი ჭუმბურიძე, ვალერიან გელბახიანი, ზურაბ ლომსაძე, მამია ჭუმბურიძე |
24.04.2024 14:00:00 Courtroom №1 |
მანანა ჩოხელი | ეთერ შავერდოვა, ზვიად მაჩიტიძე, საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო, ტოფიკ ქარუ |
24.04.2024 14:00:00 Courtroom №17 |
ნინო მამულაშვილი | ბექა ჭუმბურიძე, დავით კიკნაძე, დიმიტრი ჭუმბურიძე, თეა ბარაბაძე |
24.04.2024 14:00:00 Courtroom №10 |
გერონტი კახეთელიძე | გიორგი ჯავარაშვილი, ვახტანგ თალაკვაძე, ვიტალი ჩაჩანიძე |
24.04.2024 14:00:00 Courtroom № |
ნინო მამულაშვილი | ანა გორდეზიანი, დავით მუმლაძე, მაია ხელაშვილი, მანანა ალადაშვილი |
24.04.2024 14:00:00 Courtroom №2 |
შალვა კაკაურიძე | გიზეითარ ჯაფაროვა, თინათინ სტურუა |
24.04.2024 14:00:00 Courtroom №6 |
მადი ჩანტლაძე | მამუკა გველუკაშვილი, შპს ბკ ქონსთრაქშენი, შპს გიო 2010 |
24.04.2024 14:00:00 Courtroom №5 |
მაია თეთრაული | თამაზ პავლაძე, თამარ ბეჟუაშვილი, ირაკლი ყვავაძე |
24.04.2024 14:30:00 Courtroom №19 |
თამარ ონიანი | საქართველოს ენერგეტიკისა და წყალმომარაგების მარეგულირებელი ეროვნული კომისი |
24.04.2024 15:00:00 Courtroom №1 |
მანანა ჩოხელი | ერეკლე გლურჯიძე, იოსებ ნიკოლაიშვილი, საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადი განვ |
24.04.2024 15:00:00 Courtroom №19 |
მარიამ ცისკაძე | გელა გიგაური, ზაზა გიგაური, საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების ს |
24.04.2024 15:00:00 Courtroom №17 |
ნინო მამულაშვილი | დარეჯან სულაშვილი, ივანე პეტრიაშვილი, იოსებ კოპლატაძე, ფიქრია ჩხაიძე |
24.04.2024 15:00:00 Courtroom №2 |
შალვა კაკაურიძე | ავთანდილ სტეფნაძე, ბარბარა ჩხეიძე, ბეგლარ სტეფნაძე, გიორგი ჩიტაშვილი |
24.04.2024 15:00:00 Courtroom №10 |
გერონტი კახეთელიძე | გიორგი კანდელაკი, გიორგი ჯანეზაშვილი, დათუნა მოდებაძე, ლევან ჟორჟოლაძე |
24.04.2024 15:00:00 Courtroom №9 |
დავით მამისეიშვილი | ზაზა ქორიძე, ზურაბ გვაზავა , ნინო ბერიშვილი |
24.04.2024 15:00:00 Courtroom №14 |
ნათია მერაბიშვილი | აინურ აულებაევა, დავით ჭაღიაშვილი, ირმა ბრელიძე, საქართველოს შინაგან საქმეთა ს |
24.04.2024 15:00:00 Courtroom №7 |
ნატალია ნაზღაიძე | გიორგი რუბანოვი, შპს გრანდ ბილდინგ თაუერი |
24.04.2024 15:55:00 Courtroom №14 |
ნათია მერაბიშვილი | ნათია ჯავახიშვილი, რევაზ ჭავჭავაძე, სსიპ დევნილთა, ეკომიგრანტთა და საარსებო წ |
24.04.2024 16:00:00 Courtroom №9 |
დავით მამისეიშვილი | გიორგი მეხრიშვილი, ნუგზარ ჭიტაძე |
24.04.2024 16:00:00 Courtroom №14 |
ნათია მერაბიშვილი | ***** |
24.04.2024 16:00:00 Courtroom №10 |
გერონტი კახეთელიძე | არჩილ დვალიშვილი, თამარ ბეჟუაშვილი, მამუკა წითელაშვილი |
24.04.2024 16:00:00 Courtroom №7 |
ნატალია ნაზღაიძე | გიორგი ილურიძე, გურანდა დუნდუა |
24.04.2024 16:00:00 Courtroom №6 |
მადი ჩანტლაძე | ანჟელა ოსიპოვა, გიორგი ჩახნაშვილი, ნაზელი კლოიანი, ნიკა კურტანიძე |
24.04.2024 16:00:00 Courtroom №6 |
მადი ჩანტლაძე | ანჟელა ოსიპოვა, გიორგი ჩახნაშვილი, ნაზელი კლოიანი, ნიკა კურტანიძე |
24.04.2024 17:00:00 Courtroom №10 |
გერონტი კახეთელიძე | თორნიკე ტყაბლაძე, მიხეილ ჯირაშვილი |
25.04.2024 10:00:00 Courtroom №10 |
გერონტი კახეთელიძე | მაია აბულაშვილი, მარიანა ონიანი |
25.04.2024 10:00:00 Courtroom №13 |
შორენა წიქარიძე | გიორგი ქავთარაძე, მარიკა არევაძე, ნინო კარტოზია, ნინო სამხარაძე |
25.04.2024 10:00:00 Courtroom №19 |
ლეილა მამულაშვილი | ალირეზა ფაალაყმიუნი, ვლადიმერ გამრეკელაშვილი, თინათინ ჭაკნელიძე, შსს სამინის |
25.04.2024 10:55:00 Courtroom №6 |
გოდერძი გიორგიშვილი | თამარ ივანიშვილი ოთარაშვილი, შინაგან საქმეთა სამინისტროს სახელმწიფო საქვეუწ |
25.04.2024 10:55:00 Courtroom №17 |
თამარ ალანია | გიორგი სესიტაშვილი, ზაალ გოგავა, მაია დარბაიძე, სოფიკო პაპაშვილი |
25.04.2024 10:55:00 Courtroom №18 |
გია ბერაია | აკაკი სინჯიკაშვილი, არასამეწარმეო იურიდიული პირი რედ ნიუს ჯორჯია, გიორგი ტიკა |
25.04.2024 11:00:00 Courtroom №6 |
გოდერძი გიორგიშვილი | მამუკა წამალაიძე, სალომე წიკლაური, სს სადაზღვევო კომპანია ევროინს ჯორჯია |
25.04.2024 11:00:00 Courtroom №21 |
მიხეილ გოგიშვილი | გიგა ძირკველიშვილი, ვასილ ზარანდია, ირაიდა ჯვარშეიშვილი, მერაბ ცუხიშვილი |
25.04.2024 11:00:00 Courtroom №18 |
გია ბერაია | მერაბ ქავთარაძე, მურად ჯაყელი, რამინ პაპიძე, საქართველოს საავტომობილო გზების დ |
25.04.2024 11:00:00 Courtroom №19 |
ლეილა მამულაშვილი | გიორგი კილაძე, გოგონა ნებიერიძე, ივანე კილაძე, ნიკოლოზ კილაძე |
25.04.2024 11:00:00 Courtroom № |
გელა ქირია | ალექსანდრე შენგელია, გულო გეჯაძე-ბათხაძე, ეკა სარალიძე, თეიმურაზ ლომიძე |
25.04.2024 11:00:00 Courtroom №13 |
შორენა წიქარიძე | მარინე მინდიაშვილი, მევლუდ ჩოფლიანი, სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენ |
25.04.2024 11:40:00 Courtroom №6 |
გოდერძი გიორგიშვილი | თეა მამაცაშვილი, მარიზა ვაშაყმაძე, მზია ფხალაძე, მიხეილ ტყეშელაშვილი |
25.04.2024 12:00:00 Courtroom №18 |
გია ბერაია | გურამი ყაჭეიშვილი, ფატმან კვარაცხელია, ქეთევან ყაჭეიშვილი, შპს ამაღლება |
25.04.2024 12:00:00 Courtroom №21 |
მიხეილ გოგიშვილი | გიორგი ქურდაძე, მარინე ტურაშვილი, შალვა ქურდაძე, შპს ვენგო ჯგუფი |
25.04.2024 12:00:00 Courtroom № |
გიორგი კერატიშვილი | არჩილ შაბაშვილი, გიორგი მჭედლიძე, გიორგი ნადირაძე, იური ჯინაშვილი |
25.04.2024 12:00:00 Courtroom №10 |
გერონტი კახეთელიძე | ვაჟა თოდუა, კახაბერ ქირია, როინ გეგეჭკორი, როლანდ გეგეჭკორი |
25.04.2024 12:00:00 Courtroom №14 |
ინგა კვაჭანტირაძე | ანა ბასილაშვილი, არჩილ მშვენიერაძე, ზოია მაჭარაშვილი, იმედო არჯევანიძე |
25.04.2024 12:00:00 Courtroom №19 |
ლეილა მამულაშვილი | მერი ტაბატაძე, საქართველოს დევნილთა, ეკომიგრანტთა და სსარსებო წყაროებით უზრ. ს |
25.04.2024 12:00:00 Courtroom №8 |
დიმიტრი გვრიტიშვილი | გიორგი ანთაძე, მანუჩარ ზაზაძე, მერი დაუშვილი, სსიპ სოციალური მომსახურების სააგ |
25.04.2024 12:00:00 Courtroom №13 |
შორენა წიქარიძე | ალექსი ტუსნიაშვილი, თამარ მეტრეველი, ლეილა გარსევანიშვილი, მარიამ მჭედლიშვილ |
25.04.2024 12:20:00 Courtroom №6 |
გოდერძი გიორგიშვილი | ანა დაუშვილი, ელენე ტურაშვილი, ირაკლი ნასყიდაშვილი, ნინელი ხანიაშვილი |
25.04.2024 12:50:00 Courtroom №19 |
მარიამ ცისკაძე | მარინე კორძაძე, სს ”სადაზღვეო კომპანია ჯი პი აი ჰოლდინგი”, ქალაქ რუსთავის მუნი |
25.04.2024 13:00:00 Courtroom №19 |
ლეილა მამულაშვილი | ბმა ვ-ფშაველას 3/20, ბმა ვ-ფშაველას III-16, ბმა ზოოვეტ 54, დალი მჭედლიშვილი |
25.04.2024 13:00:00 Courtroom №19 |
ლეილა მამულაშვილი | ბმა ვ-ფშაველას 3/20, ბმა ვ-ფშაველას III-16, ბმა ზოოვეტ 54, დალი მჭედლიშვილი |